GÜNDEM

Araç sahibi olmak isteyenler dikkat! Bu markanın otomobillerine 30 bin TL indirim geldi, son fırsatı kaçırmayın

Araç sahibi olma hayalleri kuranlara müjde! Fiat markalı otomobillerde 30.000 TL indirim yapılıyor. Otomobil almak için bu son şansı kaçırmayın.

Araç sahibi olmak isteyenler dikkat! Bu markanın otomobillerine 30 bin TL indirim geldi, son fırsatı kaçırmayın. Artan araç fiyatları sebebiyle Otomobil sahibi olmak Artık neredeyse Hayal haline geldi. Ancak Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobil markalarından olan Fiat araç sahibi olmak isteyenlere Müjdeli haberi verdi. Sıfır otomobil almak isteyenler için fiyat markasından büyük indirim geldi. 30.000 TL indirimli olarak araç sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’de otomobil markası denilince akla gelen ilk markalardan olan fiyat araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirecek yeni kampanyasını duyurdu. Otomobil sahibi olmak isteyenler Fiat markasının bu kampanyasına sakın kaçırmasın. Fiyatın bazı modellerinde en indirim yapıldı hem de ekonomik fiyatlı olarak piyasaya sunuldu. Ekim ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya Fiat Panda modeli için geçerli. Ucuz otomobil sahibi olmak isteyenler Fiat markasının bu kampanyasını kaçırmasın.

500.000 TL’NİN ALTINDA SATILIYOR

Koronavirüs salgını ile birlikte tüm dünyada artan fiyatlardan araç piyasası da nasibini aldı. özellikle çip krizinin başlaması ile birlikte birçok otomobil markasının fiyatları ulaşılamaz duruma gelmeye başladı. Otomobil fiyatları son 2 yıl içerisinde adeta dönüşte katlanırken fiyatını Fiat’ın modelinde bomba gibi bir kampanya başladı. Fiat Panda 500.000 TL’nin altında fiyatı ile piyasaya sürüldü. Ancak kampanya bitmeden mutlaka başvuru yaparak otomobili satın almamız gerekiyor. Kampanya tarihleri içerisinde otomobili satın alanlar için Ekstra 30.000 TL de indirim var.

FİAT’TAN ARAÇ SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE BOMBA MÜJDE

Araç sahibi olmak isteyen ancak bütçesi yeterli olmayanlar için Fiat Panda modelinden müjdeli haber geldi. Otomotiv sektöründe yaşanan çift krizi ile birlikte araç fiyatları artarken Enflasyonun da tetiklemesi ile artık birçok kişi için otomobil almak Hayal haline dönüştü. Sıfır ve ikinci el otomobiller fiyatları ile dudak uçuklatırken Fiat markasından bomba gibi haber geldi. Fiat Panda modelin hem ekonomik fiyatları hem de ay sonuna kadar satın almalarda sunulan ekstra avantajları ile dikkat çekiyor.

Özellikle şehir içi Kullanıma çok uygun olan ve Park sorununu en aza indiren Fiat Panda modeli Ekim ayının sonuna kadar indirimli fiyatı ile satışta olacak. 500.000 TL altı otomobiller arayanlar için Fiat Panda City 1.0 Hybird 70HP E6DF versiyonu 449.900 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Fakat kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli. Bu sebeple indirimden faydalanmak isteyenlerin Bu tarihe kadar otomobili satın almaları gerekiyor.

Başa dön tuşu