GÜNDEM

Araç sahipleri çok üzülecek! Akaryakıt fiyatlarına zam yağmuru başlıyor

Araç sahiplerine kötü haber. Akaryakıt fiyatlarına zam yağmuru başlıyor. Benzin ve motorin fiyatları bir kez daha güncelleniyor. Benzin fiyatlarına bu geceden itibaren büyük bir zam daha gelecek.

Akaryakıt fiyatları güncelleniyor. Araç sahipleri bu haberi duyunca Karalar bağlayacak. Geçtiğimiz pazartesi günü yapılan zammın ardından benzin fiyatlarına bu gece yarısı yeniden zam gelecek. Benzin fiyatları ile birlikte LPG fiyatları da artacak.

Brent petrolün varil fiyatının da yaşanan artış ve dolar kurundaki dalgalanma sebebiyle akaryakıt fiyatları her gün değişiyor. Özellikle brent petrolün bir anda sıçramasıyla benzin ve motorin fiyatları için kötü haber geldi. Geçtiğimiz pazartesi günü yapılan zammın ardından benzinin litre fiyatına Bugün yeni bir zam daha geliyor. Akaryakıt piyasası uzmanı Cahit Saraçoğlu benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren büyük zam yapılacağını duyurdu. Ayrıca benzinle birlikte LPG fiyatlarına da zam gelecek.

BENZİN FİYATLARINA BU GECE ZAM GELECEK

Akaryakıt piyasası uzmanı gazeteci Cahit Saraçoğlu akaryakıt fiyatları için kötü haberi verdi. Araç sahipleri bu habere çok üzülecek. Geçtiğimiz pazartesi günü 71 kuruş artan benzin fiyatları bu gece tekrar güncelleniyor. Benzin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 31 kuruş zam yapılacak. LPG fiyatlarına ise bu gece 49 kuruş zam gelecek.

3 KASIM 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin ve LPG zammı öncesinde 3 Kasım 2022 güncel akaryakıt fiyatları şöyle oldu;

İstanbul’da motorin litre fiyatı 26,33 liradan satılıyor. Benzinin litresi ise ortalama 21,37 liradan satılıyor. Gazın fiyatı ise 9,98 lira.

Ankara’da ise benzin 21,52 liradan motorin 26,51 liradan satılıyor. Gazın fiyatı ise 10,25 lira

Başa dön tuşu