SPOR

Arda Güler’in yaptığı son hareket Galatasaraylıları çılgına çevirdi

Fenerbahçe’nin yıldızı Arda Güler, her geçen gün yükselen performansıyla başarısına başarı katarken genç yıldızın son yaptığı hareket tepki topladı. Sarı lacivertli taraftarlar kadar rakip takım taraftarları tarafından da sevilen ve desteklenen genç futbolcunun eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz’ın gönderisini beğenmesi Galatasaray taraftarını kızdırdı.

Galatasaray-Alanyaspor maçının ardından tartışmalar başlamış ve olaylı maç sonrasında hakem Ali Palabıyık’a tepkiler çığ gibi büyümüştü. Galatasaray taraftarları sosyal medya üzerinden hakem kararını eleştirirken ünlü spor yorumcuları da söz konusu kararla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Eski Fenerbahçeli oyuncu Abdülkerim Durmaz ise sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir paylaşım yaptı. Durmaz’ın paylaşımına Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’den beğeni geldi.

ARDA GÜLER’İN TEPKİ ÇEKEN BEĞENİSİ

Galatasaray-Alanyaspor maçının hakemi Ali Palabıyık, skandal kararlarıyla maça damgasını vurdu. Çok tartışılan kararlara imza atan Ali Palabıyık, Galatasaray taraftarları ve Galatasaraylı yöneticiler tarafından eleştirildi. Tartışmalı maçla ilgili ünlü spor yorumcuları da çok önemli değerlendirmelerde bulundu. Eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ‘İş Galatasaray’a gelince mi adalet aramaya başladılar?’ ifadelerini kullandı. Durmaz’ın bu sözlerini yer aldığı tweet’i beğenen Arda Güler, Galatasaraylı taraftarlardan tepki aldı.

ARDA GÜLER’E TEPKİ YAĞIYOR

Fenerbahçe’nin parlayan yıldızı Arda Güler’in son yaptığı harekete çok sinirlenen sarı kırmızılı taraftarlar sosyal medyada genç futbolcuya tepkisini dile getirdi. Yapılan paylaşımlarda ise ‘Arda Güler böyle tweetler atmaya devam et. Senden topçu falan olmaz otur yedek kulübesinde.’, ‘Arda Güler’i genç yetenek diye övüyoruz, tam hak ettiğin yerdesin.’ ifadeleri kullanıldı.

Başa dön tuşu