SPOR

Arda Turan Trabzonspor’a gidiyor: Teknik Direktörlük sinyallerini vermişti

Galatasaray’ın altyapısında yetişen ve yıllardır Galatasaray’da forma giyen Arda Turan, hem yurt içinde hem de yurt dışında sayısız başarı yakalamış ve kariyerini hep en yükseğe taşımıştı. Geçtiğimiz haftalarda profesyonel futbol kariyerine nokta koyan Turan, herkesi duygulandıran bir mesajla futbola veda etmişti. Arda Turan, aktif futbol hayatına nokta koydu ancak futbolla tamamen bağını koparmadı. Başarılı futbol adamı, futbola veda ettiği mesajında antrenör olacağının sinyallerini vermişti.

Aktif futbol hayatına nokta koyan Arda Turan’la ilgili spor manşetlerine bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Futbol kariyeri başarılarla dolu olan Turan’ın yeni bir maceraya adım atacağı ve Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı’nın ekibinde görev alacağı öne sürüldü. Arda Turan ve Abdullah Avcı ikilisi daha önce Başakşehir’de de birlikte çalışmıştı.

ARDA TURAN’IN ANTRENÖRLÜK KARİYERİ BAŞLIYOR

Galatasaray’da futbol kariyerini noktalayan Arda Turan’ın Trabzonspor’a gideceği konuşuluyor. Antrenörlük kariyeri başlayacağı öne sürülen Turan’ın Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın ekibine dahil olacağı konuşuluyor.

RESMİ AÇIKLAMA GELMEDİ

Arda Turan’ın Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın ekibine dahil olacağı iddiaları spor manşetlerinin en üst sıralarında yer alırken henüz konuyla ilgili Arda Turan’dan ve Trabzonspor’dan herhangi bir açıklama gelmedi.

ANTRENÖRLÜK SİNYALLERİNİ VERMİŞTİ

Efsane futbolcu Arda Turan, profesyonel futbol kariyerine veda ettiği mesajında antrenör olacağının sinyallerini vermişti. Turan, ‘Futbolun içinde, saha kenarında, yeniden görüşünceye dek… Oyun devam ediyor.’ ifadelerini kullanmıştı.

Başa dön tuşu