Haber Detayı
17 Mayıs 2020 - Pazar 08:51
 
ASKF ’yi birlikte yöneteceğiz
ADANA– Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, çalışmalarını son sürat sürdürüyor.
SPOR Haberi
ASKF ’yi birlikte yöneteceğiz

Spor kulüplerini ziyaret eden Çimen, kulüp başkanları ile yöneticilerine çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Çimen,”ASKF ’yi birlikte yöneteceğiz” dedi.

Gittiği her yerde ‘BAŞKAN’ gibi büyük ilgi ve destek gören Ramazan Çimen’in son ziyareti basketbol kulüpleri ile Yeşilyurt Demirspor Kulübü oldu.

 

ASKF SADECE FUTBOL DEĞİL

ASKF’nin yıllardır futbol anlayışı ile yönetildiğini ve diğer branşların üvey evlat muamelesi gördüğünü belirten Çimen, “Sportmenlik, adalet, sevgi ve saygı anlayışıyla çalışmalarımızda, kulüplerimize rahat nefes aldırmak istiyoruz. Amacımızın koltuk olmadığını, hizmet olduğunu belirtmek isterim. ASKF başkanı kapalı kapılar ardında ASKF binasında değil, kulüplerin kendi oylarıyla seçilecektir. ASKF sadece futbola değil tüm spor branşlarına hizmet verecektir. Yıllardır 2.planda kalan spor dalları hak ettikleri değeri bizimle birlikte bulacaklardır. Biz sporu ayırmadan bir bütün olarak yöneteceğiz ”diye konuştu. 

 

RAMAZAN ÇİMEN İÇİMİZDEN BİRİSİ

Ramazan Çimen’in sevilen ve sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Yeşilyurt Demirspor Kulübü Başkanı Cem Şu, “ Yıllardır tanıdığımız değerli bir spor adamı olduğu için kendisine her zaman sempati duyduk. Bize bizden olan bizi tanıyan Adanalı birisi lazım. Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi lazım. ASKF Başkan adaylığınız Adana için hayırlı olsun. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ASKF, ’yi, birlikte, yöneteceğiz,
Yorumlar
Haber Yazılımı