Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 00:44
 
Atoderm Senin Şehrinde
Bioderma’nın cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Atoderm Senin Şehrinde’ Roadshow etkinliğinin ikinci durağı İzmir oldu!
GÜNDEM Haberi
Atoderm Senin Şehrinde

Toplumu bilinçlendirmek amacıyla başlatılan projenin moderatörlüğünü üstlenen ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci, katılımcıları proje hakkında bilgilendirirken Alerji ile Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Ceylan ve Uzman Dermatolog Derya Bostan Ağırdıcı ile söyleşiler yaptı.

 

Gücünü biyolojiden alan Bioderma, cilt kuruluğuna karşı çözüm sunan Atoderm ile Türkiye’nin cilt haritasını çıkarmak ve cilt kuruluğuna karşı farkındalık yaratmak için ‘Cilt Kuruluğuna Karşı İhtiyacın Nem, Çözüm Atoderm’ sloganıyla bir roadshow projesi başlattı. 7 il dolaşacak Atoderm Tır’ının İstanbul’dan sonra ikinci durağı İzmir oldu!

 

İzmir’de Balçova Kipa AVM meydanında gerçekleştirilen etkinliğin moderatörlüğünü ünlü oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci üstlendi. Atoderm Tırı’nın yer aldığı etkinlikte katılımcılar doktor ve eczacılar aracılığıyla cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında bilgilendirildi. Atorderm Tır’ında cilt analiz odalarında danışmalık yapan uzman dermatologlar, katılımcıların cilt analizlerini yaparak, rahatsız oldukları konular hakkında özel bilgiler vererek danışmanlık yaptılar.

Tüm gün süren etkinlikte ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, cilt kuruluğu ve cilt kuruluğuna dair yaşanan sorunların giderilmesine yönelik yardımcı bilgiler sağlanması amacıyla Alerji ile Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Ceylan ve Uzman Dermatolog Derya Bostan Ağırdıcı ile cilt kuruluğu ve atopik dermatit rahatsızlığı hakkında söyleşi yaparak katılımcıları bilgilendirdi.

 

Proje hakkında açıklama yapan Ceyda Düvenci “Bioderma’nın yıllardır sadece eczanelerde satılması ve her cildin ihtiyacına uygun formüller geliştirmesi sayesinde benim de hayatımda güvenerek yer verdiğim bir marka… Özellikle anne olduktan sonra çocuk serisini çocuklarımın cildine de güvenle kullanıyorum. Bir ilki gerçekleştiren Bioderma, kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler yani atopik dermatit için geliştirilmiş Atoderm serisinden ilham alarak Türkiye’nin cilt haritasını çıkarıyor. Sosyal sorumluluğu kendisine görev edinmiş bir markayla buluşmak beni ayrıca heyecanlandırıyor. Bu projede yer almaktan da çok mutluyum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atoderm, Senin, Şehrinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı