GÜNDEM

Ayçiçek yağı fiyatı daha önce hiç bu kadar düşmedi! 65 TL’ye ayçiçek yağı sadece bu markette

Ayçiçek yağı indirimi bekleyenlere müjde! En ucuz ayçiçek yağı açıklandı. Bu marketten sadece 65 TL’ye ayçiçek yağı almak mümkün.

Ekonomik koşullar her geçen gün zorlaşmaya devam ederken vatandaşlar ucuz alışveriş yapabilmek için indirimli satış yapan Market zincirlerine araştırıyor. Özellikle ayçiçek yağı indirimi son dönemlerde en çok araştırılan ürünler arasında yer alıyor. Vatandaşların yüzünü güldürecek ayçiçek yağı indirimi Haberi geldi. Bu markette ayçiçek yağı sadece 65 TL’den satışa çıkıyor. Ancak ürünler stoklarla sınırlı. Kapış kapış giden ayçiçek yağı indirimi ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Tarım Kredi Market son dakika indirim haberini duyurdu. Ucuz ayçiçek yağı alışverişi yapmak isteyenler için Tarım Kredi marketten Kasım oyuna özel bomba fırsat geldi. Tarım Kredi marketlerde 1 Kasım 15 Kasım tarihleri arasında ayçiçek yağı indirimi uygulanacak. Tarım Kredi de 5 litre ayçiçek yağı ile 1 litre ayçiçek yağı fiyatları şok seviyeye çekildi. En ucuz ayçiçek yağı hangi markette diyorsanız işte Tarım Kredi Market in yeni fırsatları…

TARIM KREDİ’DEN BÜYÜK AYÇİÇEK YAĞI İNDİRMİ

Özellikle Rusya ve Ukrayna arasında başlayan kriz sonrasında Fiyatı çok artan ayçiçek yağı indirim haberleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Ayçiçek yağı indirimi bekleyenler için güzel haber Tarım Kredi marketten geldi. Tarım Kredi Market ayçiçek yağı fiyatlarına 1 Kasım 15 Kasım tarihleri arasında geçerli olmak üzere dev indirim yaptı. Kısa süreli devam edecek olan indirim fırsatları aynı zamanda stoklarla sınırlı.

TARIM KREDİ 5 LİTRE 2 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

Tarım Kredi Market ayçiçek yağı indirimi kapsamında 2 litre ve 5 litre ayçiçek yağı fiyatları düştü. Buna göre 5 litrelik ayçiçek yağı 135 TL’den satışa sunulurken 2 litre ayçiçek yağının fiyatı ise 65 TL oldu. Tarım Kredi Market ayçiçek yağı indirimi haberini alanlar Akın Akın markete koşmaya başladı. Stoklarla sınırlı ürünler tükenmeden yetişen.

Başa dön tuşu