MEDYA

Bahar Candan’dan bomba hareket! Yeni “Cicişler” olma yolunda ilerleyen Candan kardeşler cesaretin sınırlarını zorluyor

Bahar Candan Sosyal medya paylaşımları ile sınırları zorlamaya devam ediyor. Bu defa kendisini değil ablası Nihal Candan’ı paylaştı. Sosyal medya paylaşımını görenlerin ağzı açık kaldı.

Türkiye’nin hayatına işte Benim stilim yarışması ile giren ve hemen ardından da sosyal medya fenomeni haline dönüşen Bahar Candan paylaşımlarında cesaretini konuşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ayna karşısında çıplak fotoğraflarını paylaşan Bahar Candan bu defa da ablası Nihal Candan için bir paylaşım yaptı. Bahar-Nihal Candan Kardeşlerin paylaşımları zaten sosyal medyada çok konuşulurken gelen son paylaşım herkesi şaşkına çevirdi.

Türkiye’nin yeni cicişleri olma yolunda hızla ilerleyen Bahar Nihal Candan Kardeşler sosyal medya paylaşımları ile olay yaratmaya devam ediyor. Özellikle Bahar Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar da cesaretin sınırlarına Her geçen gün daha da zorluyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabının hikaye bölümünden çıplak fotoğrafını paylaşan Bahar Candan, bu defa da ablası Nihal’in fotoğraflarını yayınladı. Nihal Candan göğüslerini sonuna kadar açtı Bahar Candan ise bunu paylaşmaktan hiç çekinmedi.

BİR YARIŞMAYLA ÜNLÜ OLDULAR

Bahar ve Nihal Candan Kardeşler işte Benim stilim yarışmasına katılarak adlarını duyurdu. Yarışmaların sona ermesi sonrasında sosyal medya fenomeni haline dönüşen Avukat adayı iki kardeş Cesur paylaşımları ile de çok konuşulmaya devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz aylarda otelde yaşadıklarını açıklayan iki kardeşe bu lüks hayatın Sırrı nereden geliyor soruları sorulmuştu. Sık sık sosyal medya hesaplarından lüks hayatlarına dair paylaşımlar yapan Kardeşler aynı zamanda cesur pozları ile de dikkat çekiyor.

ABLASININ GÖĞÜSLERİNİ PAYLAŞTI

Beraber otelde yaşayan Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler iş için bir araya geldikleri anları sosyal medyadan paylaştı. Görüntülerde Nihal Candan’ın göğüslerinin açık olması dikkatlerden kaçmadı. Nihal Candan kendi hesabından o görüntüleri sansürleyerek paylaştı ancak Bahar Candan ablasının görüntülerini açık seçik paylaşmayı tercih etti. O görüntüler kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. İki kardeşin paylaşımlarına destek olup çok beğendiklerini söyleyen sosyal medya kullanıcıları da vardı eleştirenler de.

BU DEĞİRMENİN SUYU NEREDEN GELİYOR

İşte Benim Stilim yarışmasına katıldığı sırada avukatlık okuyan iki kardeş daha sonrasında lüks hayatları ile sık sık gündeme gelmeye başlamıştı. Bahar Candan ve Nihal Candan’ın otel odasında yaşadıklarını açıklamaları sonrasında sosyal medya kullanıcıları nereden geliyor Bu değirmenin suyu sorusunu sormadan edemedi. Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları Bahar ve Nihal Candan kardeşleri Esra-Ceyda Ersoy Kardeşler e benzetti. Son paylaşımlar sonrasında ise “sonları benzemesin” yorumları yapıldı. Bildiğiniz üzere Ceyda Ersoy bir çocuğa cinsel istismardan cezaevine girmişti.

Başa dön tuşu