GÜNDEM

Balıkesir’de korkutan deprem: AFAD son depremler

Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde saat 13.27 sularında büyüklüğü 4,2 olarak ölçülen bir deprem meydana geldi. Depremin ardından şu ana kadar herhangi bir olumsuz ihbar alınmadı. Ekiplerin tedbir amacıyla bölgeye intikal ettiği aktarıldı.

Balıkesir Bigadiç’te 4,2 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Saat 13.27 sularında yaşandığı aktarılan sarsıntının yerin 7.01 km derinliğinde meydana geldiği kaydedildi. AFAD, depremle ilgili açıklama yaptı.

BİGADİÇ’TE KORKUTAN DEPREM

Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde meydana gelen 4,2 büyüklüğündeki deprem vatandaşlara büyük korku ve panik yaşattı. Depremin yerin 7.01 km derinliğinde yaşandığı ve sarsıntının saat 13.27 sularında meydana geldiği bilgisi AFAD kayıtlarına geçti.

YIKIM VEYA YARALI BİLGİSİ YOK

Bigadiç ilçesinde meydana gelen deprem vatandaşlara büyük korku ve panik yaşattı. Depremin ardından vatandaşlar kendilerini sokağa attı. Depremin ardından şu ana kadar herhangi bir yıkım veya yaralı bilgisi alınmadığı da aktarılan bilgiler arasında. Ekiplerin tedbir amaçlı bölgeye sevk edildiği bilgisine yer verildi.

KANDİLLİ DEPREMİN ŞİDDETİNİ 4.1 OLARAK AÇIKLADI

Balıkesir’deki depremle ilgili açıklama yapan Kandilli Rasathanesi ise depremin merkez üssünü Balıkesir Kepsut, şiddetini ise 4.1 olarak duyurdu.

 

Başa dön tuşu