GÜNDEM

Bankaların Promosyon Müjdesine Bir Yenisi Daha Eklendi! Çarşamba Günü Hesaplara 20 bin TL Yatırılacak

Milyonlarca emekliye bankalardan promosyon müjdeleri peş peşe gelmişti. Başta Garanti BBVA, Yapı Kredi ve Akbank olmak üzere pek çok bankadan emekliler için verilen 10.000 TL’ye kadar promosyon müjdesi toplumun diğer kesimlerine de sıçradı. Özellikle Adalet Bakanlığı’nın Vakıfbank ile yapmış olduğu 25 bin TL’lik promosyon anlaşması sonrası kamu / özel sektör pek çok kurum harekete geçti. Son olarak o kurumda çalışanlara tam 20.000 TL ikramiye müjdesi verildi! Çarşamba günü hesaplarda olacak. Detaylar haberimizde sizlerle…

2022 yılında vatandaşa ikramiye ve promosyon ile ilgili büyük müjdeler peş peşe geliyor. Son dönemde bankaların peş peşe başlattığı promosyon kampanyalarının yanı sıra şirketler çalışanlarına ikramiye müjdelerini de peş peşe açıklıyor. Türk Hava Yolları da çalışanları için büyük ikramiye müjdesini duyurdu.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün’ün Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda 7 Eylül 2022 Çarşamba günü itibariyle THY çalışanlarına 20 bin TL net ikramiye takdim edileceği duyuruldu! Yapılan duyuru ile birlikte THY’den güzel haberi alan çalışanlar adeta bayram etti.

THY’DEN ÇALIŞANLARINA 20 BİN TL İKRAMİYE

Enflasyon ve kur baskısı nedeniyle yaşam şartlarının giderek ağırlaştığı ülkemizde bankalar ve pek çok şirket müşterileri/çalışanları için promosyon – ikramiye müjdelerini peş peşe duyuruyordu. Son olarak THY Basın Müşaviri Yahya Üstün tarafından yapılan Twitter paylaşımında ” Değerli yardımcı destek personeli arkadaşlarımız: Çabanız ve katkınız için teşekkür ediyor 7 Eylül’de 20 Bin TL net ikramiyenin sizlere takdim edileceğinin müjdesini vermek istiyorum. Biz 65 bin kişilik güçlü bir aileyiz, birlikte yükselmeye devam edeceğiz.” denilerek ikramiye müjdesi resmi olarak duyuruldu.

Başa dön tuşu