Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 08:18
 
Başkanlık Ramazan Çimen’e yakışır
ADANA- Yeni sezonda Adana’yı Spor Toto BAL Ligi’nde temsil edecek Kürkçüler spor ’dan ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e tam destek.
SPOR Haberi
Başkanlık Ramazan Çimen’e yakışır

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..

ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, gece-gündüz, dere-tepe demeden Adana’yı karış karış gezerek kendisinin ve ekibinin projelerini anlatıyor.

BAŞKANLIK RAMAZAN ÇİMEN’E YAKIŞIR 

Ramazan Çimen’in sevilen ve sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Kürkçüler Spor Kulübü Başkanı Metin Eker, “Gecesini gündüzünü ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Yıllardır tanıdığımız değerli bir spor adamı olduğu için kendisine her zaman sempati duyduk. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir.

Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi lazım. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Başkanlık Ramazan Çimen’e fazlasıyla yakışır” şeklinde konuştu.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkanlık, Ramazan, Çimen’e, yakışır,
Yorumlar
Haber Yazılımı