GÜNDEM

Başvuru yapmak yetiyor! Ev hanımlarına düşük faizli, gelir belgesiz, şartsız 30.000 TL nakit para veriliyor!

Ev hanımları için büyük fırsat. Gelir belgesiz, düşük faizli, şartsız 30 bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Tek şart başvuru yapmak.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar bu defa ev hanımlarının yüzünü güldürecek. Düşük faizli ve şartsız olarak ev hanımlarına 30.000 TL nakit para veriliyor. Ekonomik sıkıntısı olan ve zor günler geçiren ev hanımları başvuru yapmaları halinde herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan gelir şartı aramadan Kredi sahibi olabiliyor. Aynı zamanda işi olmayan kişilerde bu Kredi paketi için başvuru yapabiliyor. Gelir belgesiz kredi veren bankalar çalışma şartı aramıyor. Peki, hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor?

Çalışmayan kişiler için acil nakit para ihtiyacı daha da artıyor. Özellikle gelir belgesi de bulunmayanlar, bankalardan da Kredi alamıyor. Neyse ki artık gelir belgesi olmasa da kredi veren bankalar var. Ev hanımlara, çalışmayanlar, öğrenci olanlar başvuru yapmaları halinde gelir belgesiz kredi alma şansına sahip oluyor. Üstelikte düşük faiz imkanı ve 36 ay vade seçenekleriyle. Peki, gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri? Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve faiz oranları haberimizin devamında…

BAŞVURU DETAYLARI BELLİ OLDU

Acil nakit ihtiyacı olanlar için başvuru detayları da ortaya çıktı. Çalışma şartı olmadan kredi veren bankaların en önemli koşulu 18 yaşından büyük olmanız. Eğer kredi puanımız da kredi başvurusu yapmaya uygunsa rahatlıkla gelir belgesi göstermeden kredi alabilirsiniz. Kredi puanınızın uygun olması için bir kredi kartı kullanıyor olmanız gerekiyor. Çünkü bankalar kredi vermek için sürekli takip etmek istiyor Bu sebeple de düzenli kalsa ödemeniz olup olmadığına bakıyor. Eğer Kredi kartınız Yoksa tercih ettiğiniz bir bankadan kredi kartı alıp birkaç ay düzenli ödeme yaptıktan sonra da kredi başvurusu yapma şansına sahip olabilirsiniz.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSUNA 5 DAKİKADA ONAY

Gelir belgesiz kredi veren bankalar aynı zamanda SMS ile kredi başvurusu da kabul ediyorum. Tercih ettiğiniz bankanın internet sitesi üzerinden SMS numaralarını öğrenebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra 5 dakika içerisinde onay mesajı cebinize geliyor. Onay mesajı aldıktan sonra da en yakın banka şubesine giderek başvuru işleminizi tamamlamanız mümkün. Başvurunun hemen ardından sadece birkaç dakika içinde para ATM hesabınıza tanımlanacaktır. ATM’den hemen bankamatik kartınızla parayı tahsil edebilirsiniz.

HANGİ BANKALAR GELİR BELGESİZ KREDİ VERİYOR?

Peki, ev hanımı, öğrenci ve işsizi kişiler için gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri? Şu anda Birçok banka düşük limitli krediler için gelir belgesi istemiyor. Aktif Bank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Burgan Bank gibi bankalara gelir belgesi olmadan da başvuru yaparak Kredi kullanabilirsiniz. Ancak başvuru yapmadan önce şifre Kredi çıkıp çıkmadığını Kendi başınıza sorgulamamızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü yaptığınız her sorgulama kredi notunuzu düşürebilir.

Başa dön tuşu