MEDYA

Bayram günü kayboldu! 6 yaşında fuhuş çetesinin eline düştü! Bu hikaye sosyal medyanın gündemine oturdu!

Sosyal medya bu olayı konuşuyor! Bayram günü şeker toplamaya çıkan 6 yaşındaki kızı fuhuş çetesinin eline düştü. Kızını bulmak için hayatını adadı.

Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayınlanan programına katılan acılı anne sosyal medyanın gündemine oturdu. Yıllar önce bir bayram günü şeker toplamaya giden 6 yaşındaki kızı ortadan kaybolan acılı Anne kızının fuhuş çetesinin elinde olduğunu söyledi. O annenin anlattıkları izleyicileri gözyaşlarına boğuldu.

Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayınlanan Katarsis X-TRA Programının yeni bölümü izleyenleri gözyaşlarına boğacak. Programın bu haftaki konuğu Fatma Havaslı oldu. Gaziantep’te yaşayan Fatma Havaslı 6 yaşındaki kızı Meral’i yıllar önce bir bayram günü kaybetti. Şeker toplamak için evden çıkan küçük Meral’i bir daha geri dönmedi. Anne hayatını kızını bulmaya adadı. Kızının bir fuhuş çetesinin elinde olduğunu öğrenen anne anlattıkları ve verdiği bilgilerle izleyenleri dehşete düşürdü.

ŞEKER TOPLAMAYA GİTTİ GERİ GELMEDİ

Gökhan Çınar’ın YouTube’daki programına konuk olan anne Fatma Havaslı, kızı Meral’in 6 yaşındayken bir bayram günü şeker toplamak için evden çıktığını söyledi. O günden sonra bir daha kızını görmediğini ve Yıllar Boyunca ulaşamadığını söyleyen anne, tüm hayatını kızını bulmak için adadığını anlattı. Kızının ve kendisinin hayatının çalındığını söyleyen anne, Gözyaşları içinde Kızının bir fuhuş çetesinin elinde olduğunu söyledi.

ANLATTIKLARI DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Anne Fatma Havaslı, kızını ararken bir fuhuş çetesine ulaştığını ve kızının ellerinde olduğunu öğrendiğini söyledi. Bu sırada kendisine “‘Güzellikle gelseydin ben senin kızını verirdim, benim elimde 200-300 tane kız var’ denildiğini dile getiren anne, Yaptığı tüm görüşmelerin ses kayıtlarının kendisinde olduğunu ifade etti.

TEK HAYALİ KIZININ SAÇINI KOKLAMAK

Kızını ararken tehdit aldığını ve çok sıkıntı yaşadığını da dile getiren anne çevreden ise kendisine çatlak ve deli denildiğini söyledi. Kızını bulmak için elimden gelen her şeyi yapmaya devam ettiğini söyleyen Gözü yaşlı anne, “Delilik de geçirirsem Meral’i oradan hiç arayan olmayacak, kimsesi yok Meral’in” ifadelerini kullandı. Tek hayalinin kızının saçını koklamak olduğunu dile getiren Havaslı, hayatının sonuna kadar kızını Aramaya devam edeceğini dile getirdi.

Kızının kaybolmasından kendisini de tutulmayan acılı anne, “Ben ona anne olamadım, anne olsaydım kaybetmezdim onu” diyerek isyanını aktardı. Annenin son sözleri ise  “Ellerinin kınasıyla götürdüler onu, ben yandım, kimse yanmasın” oldu.

Başa dön tuşu