MEDYA

Bensu Soral ve Akın Akınözü Tuzak dizisiyle sosyal medyanın gündeminde

TV8 ekranlarının yeni dizisi Tuzak, yayınlandığı ilk bölümle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve kısa sürede büyük ilgi görmüştü. Bensu Soral ve Akın Akınözü’nün başrolünde yer aldığı yeni dizi yayınlanan ikinci bölümüyle de gündem oldu. Kısa sürede ilgi görmeyi başaran ve yeni sezona iddialı bir giriş yapan dizinin her bir saniyesi soluksuz izlendi. Tuzak dizisi sosyal medyanın da en çok konuşulan konularının başında yer aldı.

Yeni dizi Tuzak, hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla kısa sürede ilgi gören yapımlar arasında yerini almayı başardı. İlk bölümüyle nefes kesen dizinin yayınlanan ikinci bölümü de büyük ilgi gördü. Güçlü oyuncu kadrosu ve karakterleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin başrol oyuncuları Bensu Soral ve Akın Akınözü sosyal medyanın gündeminde en üst sıralarda kendilerine yer buldu.

TUZAK DİZİSİ İZLEYİCİDEN TAM NOT ALDI

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Tuzak dizisi büyük beğeni toplamış ve dikkat çekmeyi başarmıştı. Güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla yeni sezona iddialı başlangıç yapan yeni yapımlar arasında yerini alan dizinin ikinci bölümü de çok beğenildi. 26 Ekim 2022 Çarşamba akşamı ikinci bölümüyle TV8 ekranlarında olan dizinin her sahnesi soluksuz izlendi.

BENSU SORAL VE AKIN AKINÖZÜ GÜNDEMİN İLK SIRALARINDA

Tuzak dizisinin başrol oyuncuları Bensu Soral ve Akın Akınözü sosyal medyanın gündeminde en üst sıralarda kendilerine yer budu. İki ünlü oyuncunun partnerliği izleyiciden tam not alırken dizinin ikinci bölümünde sergiledikleri başarılı performansa da övgü yağdı. Bensu Soral ve Akın Akınözü’nün ikinci bölümdeki dans sahnesi ise gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medya kullanıcılarının övgüler yağdırdığı dans sahnesi çok beğenildi.

TUZAK DİZİSİ KONUSU

Dizi, çocuklukları ellerinden alınan 3 kardeş Umut, Mahir ve Umay’ın intikam hikayesini ekrana taşıyor. Ortak bir amaç için ellerini birleştiren 3 kardeş Umut, Mahir ve Umay, bu yolculukta sandıkları gibi bir bağları olmadığını keşfedecekler. Umut’un intikam yolculuğunda en büyük çatışması hayatının aşkı Ceren ile olacaktır. Ceren ise avukat Çınar olarak tanıdığı Umut’un planlarından ve amacından habersizdir. Ceren, hem ailesinin hem de kendisinin tüm geleceğini aşık olduğu bu adamın ellerine bırakacaktır.

 

Başa dön tuşu