MEDYA

Berdan Mardini’nin taytı sosyal medyada olay oldu! Görenler gözlerine inanamadı

Şarkıcı Berdan Mardini sık sık sosyal medyada Gündem oluyor. Mart 2021 de eşi Fatoş Yelliler ile olaylı Bir boşanma geçiren Berdan Mardini Şimdi de tayt ile gündeme oturdu. Berdan Mardini’nin tayt giyip spor yapması sosyal medyada çok konuşuldu.

Berdan Mardini, Fatoş yerliler ile 10 yıl süren evliliğini olaylı bir şekilde sonlandırmıştır. Eşi ile ayrıldıktan sonra Ünlü şarkıcı hem iş hayatı Hem de özel hayatı ile sık sık Gündem olmaya başladı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve açıklamalar çok konuşulan Berdan Mardini bu defa da taytı ile gündeme geldi. 43 yaşındaki şarkıcı tayt giyip spor yaptığı o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Taytı sosyal medyayı ikiye böldü

Sosyal medya paylaşımları ile son dönemlerin en konuşulan isimlerinden olan Berdan Mardini bu defa Instagram’ı çalkalayan bir paylaşıma imza attı. 43 yaşındaki şarkıcı spor salonunda çektiği görüntülerde taytı ile adeta olay oldu. Berdan Mardini’nin sansasyon yaratan tayti sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

Eleştiri oklarının hedefi oldu

Spor salonunda çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Berdan Mardini’nin taytlı görüntüsü ile sosyal medya kullanıcılarından eleştiri aldı. Ayrıca Berdan Mardini’nin son hali şarkıcı Özcan Deniz’e benzetildi.

Başa dön tuşu