MEDYA

Bergüzar Korel’in kızı Leyla ile videosuna beğeni yağıyor

Meslektaşı Halit Ergenç ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapıyor. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimler arasında yer alan güzel oyuncunun kızı Leyla ile olan videosuna beğeni yağdı. 3 çocuk annesi Korel’in kızı Leyla’ya ‘Anne’ dedirtmeye çalıştığı anlarda kızının yaptığı sürpriz yüzleri gülümsetti. Leyla, annesi Bergüzar Korel’in aksine ‘Baba’ diyerek ünlü oyuncuyu şaşırttı.

Halit Ergenç ile mutlu bir evlilik sürdüren 3 çocuk annesi Bergüzar Korel’in kızı Leyla ile çektiği videoya beğeni yağdı. Kızına ‘Anne’ dedirtmeye çalıştığı anları sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncunun bu paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Kızının ‘Baba’ dediği anlarda gülümseyen Korel, ‘Bu bir dramdır’ notuyla bu güzel anları takipçileriyle de paylaştı.

KIZI LEYLA İLE VİDEOSUNA BEĞENİ YAĞDI

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel ile meslektaşı Halit Ergenç, 2009 yılında nikah masasına oturdu. Mutlu bir evlilik sürdüren ünlü çiftin bu evlilikten 2010 yılında Ali ismini verdikleri ilk çocukları dünyaya geldi. Çiftin ikinci çocukları Han ise 2020 yılında dünyaya gözlerini açtı. Ergenç ve Korel, geçtiğimiz yıl kızları Leyla’yı kucaklarına alarak üçüncü kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında olan Korel, son olarak kızı Leyla ile olan eğlenceli anlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

KIZINA ANNE DEDİRTMEYE ÇALIŞTI

Geniş takipçi kitlesinin bulunduğu Instagram adresinde kızı Leyla’ya ‘Anne’ dedirtmeye çalıştığı eğlenceli anlara yer veren Bergüzar Korel’in bu paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Korel, kızına ‘Anne’ dedirtmeye çalışsa da kızı Leyla, annesinin aksine ‘Baba’ demeyi tercih ediyor. Güzel oyuncu ise kızından aldığı ‘Baba’ cevabıyla şaşkınlık yaşıyor. Kızı Leyla’ya ‘Baba ya da dede değil. Anne diyeceksin’ diyerek herkesi gülümseten Korel, bu eğlenceli videoyu ‘Bu bir dramdır’ notuyla yayınladı. Beğeni yağmuruna tutulan bu videonun ardından bir başka paylaşım daha yapan Bergüzar Korel, ‘Diğer çocuklarıma yapmadığımı yaptım, 8-9 ay koynumda yatırdım ama hala baba diyor.’ Sözleriyle esprili bir şekilde sitemini dile getirdi.

 

Başa dön tuşu