MEDYA

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un nikahından ilk kareler

Oyuncu çift Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, geçtiğimiz aylarda İzmir’deki nişan törenleri ile evliliğe ilk adımlarını atmıştı. Düğün için geri sayıma başlayan çiftin nikahı kıyıldı. Bugün Zekeriyaköy’deki evlerinin bahçesinde nikah masasına oturan ünlü çift, ailesi ve sevenlerinin huzurunda hayatlarını birleştirdi. Yarın düğün törenleri gerçekleşecek çifte tebrik mesajları yağdı.

Ünlü oyuncular Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay, Zekeriyaköy’deki evlerinin bahçesinde bir ömür boyu beraber olmaya ‘Evet’ dedi. Aileleri ve sevenlerinin katıldığı sade bir nikah töreni ile hayatlarını birleştiren oyuncu çiftin düğünleri ise yarın Polonezköy’de olacak. Nikah töreninden ilk kareleri paylaşan çifte hayranlarından tebrik mesajları yağdı. Çiftin nikah töreni sosyal medyanın da gündemine yerleşirken güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy’un tercih ettiği nikah elbisesi çok beğenildi.

EVLENDİLER

Bir süredir mutlu bir birliktelikleri olan ve aşklarını magazinden uzak yaşamaya çalışan oyuncu çift Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, bugün Zekeriyaköy2deki evlerinin bahçesinde nikah masasına oturdu. Sade bir nikah töreni ile birbirlerine ‘Evet’ diyen ünlü çiftin nikahından ilk kareler de geldi.

NİKAH ELBİSESİ ÇOK BEĞENİLDİ

Aileleri ve sevenlerinin huzurunda hayatlarını birleştiren oyuncu çifte hayranlarından tebrik mesajları yağdı. Öte yandan güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy’un tercih ettiği beyaz sade nikah elbisesi de çok beğenildi. Sosyal medyada gündem olan nikah elbisesi Atiksoy’a çok yakıştırıldı. Çiftin birbirleriyle uyumu ve düzenledikleri sade nikah töreni de beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

DÜĞÜN YARIN

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay çiftinin düğün töreni ise yarın Polonezköy’de olacak. Ünlü çiftten Yıldız Çağrı Atiksoy’un nasıl bir gelinlik tercih edeceği ve düğünle ilgili tüm detaylar şimdiden merak konusu oldu.

Başa dön tuşu