SPOR

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin aracındaki detay tepki çekti

Son dönemde üst üste gelen mağlubiyetler Beşiktaş yönetimini harekete geçirmiş ve Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael ile yolları ayırma kararı alınmıştı. Valerien Ismael ile görüşme yapmak için Vodafone Park’a gelen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin aracındaki detay sosyal medyanın gündemine oturdu. Çebi’nin aracındaki çakar ile ilgili sosyal medyada çok sayıda yorum yapıldı.

Beşiktaş’ta hareketli günler yaşanıyor. Hatayspor maçında son dakika golü ile 2-1 mağlup olan siyah beyazlılar bu yenilginin ardından taraftardan tepki almıştı. Beşiktaş yönetimi alınan mağlubiyetin faturasını Valerien Ismael’e kesti. Fransız çalıştırıcı ile görüşmek için Vodafone Park’a gelen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin aracı ise başka bir tartışma konusu oldu.

VALERİEN ISMAEL GİDİYOR

Beşiktaş’ta Valerien Ismael dönemi sona eriyor. Tarafların sözleşme feshi konusunda anlaştığı belirtilmişti. Konuyla ilgili resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor. Valerien Ismael ile görüşme yapmak üzere stada gelen Başkan Ahmet Nur Çebi ise aracındaki detayla gündem oldu.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI’NA ÇAKAR TEPKİSİ

Valerien Ismael ile görüşmek için Vodafone Park’a geldiği aktarılan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin aracındaki çakar detayı sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Çebi’nin aracında mavi-kırmızı çakar olması sosyal medyada eleştiri aldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları ‘İngiltere prensi mi?’, ‘Arabada neden çakar var?’, ‘Neden çakarlı araç? yasak değil mi?’, ‘Kulüp başkanları araçlarına çakar taktırabiliyor mu?’, ‘Çakar ne alaka?’ şeklinde yorumlarla duruma tepki gösterdi.

ŞENOL GÜNEŞ’İN İSMİ GEÇİYOR

Öte yandan Beşiktaş yönetiminin yeni teknik direktör için 5 ismin bulunduğu aday listesini incelediği konuşuluyor. Adaylar arasında en ağır basanı ise Şenol Güneş olarak aktarılıyor. Sergen Yalçın, Şenol Güneş, İlhan Palut, Lucescu, ve Rıza Çalımbay, siyah beyazlıların değerlendirme aşamasında olduğu isimler.

Başa dön tuşu