SPOR

Beşiktaş’ta Şenol Güneş ve Sergen Yalçın hareketliliği: Taraftarlar mest oldu

Beşiktaş’ta yeni seszon iyi başlarken son haftalarda üst üste alınan mağlubiyetler taraftarın isyan bayrağını çekmesine neden olmuştu. Son olarak deplasmanda Hatayspor’a son dakikalarda gelen golle mağlup olan Beşiktaş’ta yenilginin faturası teknik direktör Valerien İsmael’e kesilmişti. Tarafların sözleşme feshi konusunda anlaşma sağladığı aktarılmıştı. Bu gelişmenin ardından Beşiktaş’ın yeni hocası merak konusu oldu. Beşiktaş yönetiminin elinde 6 kişilik bir liste olduğu konuşuluyor.

Beşiktaş’ın yeni hoca arayışında elinde 6 ismin listesi bulunduğu konuşuluyor. Taraftarı mest edecek yeni teknik direktör için ismi geçen deneyimli hocalar ise şimdiden sosyal medyanın gündemine yerleşti. Siyah Beyazlı taraftarlar ise özellikle üç isim üzerinde fikir belirtmeye başladı. Yeni hoca için en güçlü aday olarak Şenol Güneş’in ismi öne çıkıyor. İşte Beşiktaş’ın yeni teknik direktör adayları…

VALERİEN ISMAEL İLE YOLLAR AYRILIYOR

Beşiktaş’ın üst üste aldığı kötü sonuçlar ve son olarak Hatayspor’daki ağır yenilgi yönetimi yeni bir karar almaya itti. Beşiktaş yönetimi, Fransız çalıştırıcı Valerien İsmael ile yolları ayırma kararı aldı. Tarafların sözleşme feshi konusunda anlaşma sağladığı öğrenildi. Konuyla ilgili resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor. Beşiktaş, 6 maçta 1 galibiyete ulaşan Valerien İsmael’e sezon sonuna kadarki alacağının yarısı olan 450 bin Euro ödeyecek.

KARTAL’IN YENİ TEKNİK DİREKTÖR ADAYLARI

Valerien İsmael ile yollarını ayırma kararı alan Beşiktaş’ın yeni teknik direktör adayları arasında Şenol Güneş ilk sırada yer alıyor. Beşiktaş yönetiminin önünde 6 kişilik bir liste bulunduğu konuşulurken bu adaylar arasından en güçlü olanı ise Şenol Güneş. Listede bulunan diğer adaylar ise Sergen Yalçın, İlhan Palut, Gerrard, Lucescu ve Rıza Çamlıbay.

BEŞİKTAŞ TARAFTARI ŞENOL GÜNEŞ’İ İSTİYOR

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörünün kim olacağı merakla beklenirken Beşiktaş taraftarları sosyal medya paylaşımlarında Şenol Güneş yorumları yapmaya başladı. Bazı Beşiktaş taraftarları Şenol Güneş’in takımın başına gelmesi gerektiğini söylerken bazı taraftarlar ise Sergen Yalçın’ı bazıları ise İlhan Palut’u takımın başında görmek istediklerini söylüyor.

 

Başa dön tuşu