MEDYA

Beyazıt Öztürk annesinin sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün annesi Nurten Öztürk’ün beyin kanaması geçirdiği ve apar topar hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Nurten Öztürk’ün yoğun bakımda tedavi gördüğü iddiaları gündem olurken Beyazıt Öztürk’ten tüm bu iddialara yanıt geldi. Öztürk, annesinin sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Ekranların sevilen yüzü Beyazıt Öztürk, annesinin beyin kanaması geçirdiği ve yoğun bakıma alındığına dair iddialarla gündeme geldi. Gündem olan bu iddiaların ardından ünlü şovmenin hayranları büyük bir endişeyle konunun detaylarını araştırmaya başladı. Çok geçmeden iddialara yanıt veren Beyaz, annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi ve tüm iddiaları yalanladı.

ANNESİNİN HASTANEYE KALDIRILDIĞI İDDİA EDİLDİ

Uzun yıllardır ekranlarda olan ve yaptığı şov programlarıyla herkesin sevdiği bir isim haline gelen Beyazıt Öztürk’ün annesi Nurten Öztürk’e olan düşkünlüğü de herkes tarafından biliniyor. Ünlü şovmenin annesi Nurten Öztürk’ün beyin kanaması geçirdiği ve yoğun bakıma alındığı iddiaları gündem olurken söz konusu iddialar başta Beyaz hayranları olmak üzere herkesi telaşlandırdı. Beyaz’dan ortaya atılan iddialarla ilgili açıklama geldi.

‘YOK ÖYLE BİR ŞEY’

Annesinin beyin kanaması geçirdiği ve apar topar hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındığına dair iddialarla ilgili gazeteci Bilal Özcan’a açıklama yapan Beyazıt Öztürk, annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi ve tüm iddiaları yalanladı. Haberin yanlış olduğunu aktaran Öztürk, ‘Bilal abicim, yok ya haber yanlış. Yapmışlar öyle bir haber. Yok öyle bir şey maşallahı var annemin.’ dedi.

Başa dön tuşu