GÜNDEM

BİM’den telefon, tablet, bilgisayar ve TV alacaklara büyük fırsat! 9 Eylül BİM kataloğu indirimlerini duyan akın ediyor!

BİM 8 Eylül 2022 teknoloji fırsatları belli oldu. Telefon, tablet, bilgisayar ve TV alacaklar hemen baksın. Bu hafta BİM’e gelecek teknoloji ürünleri çok ucuz. İşte 9 Eylül BİM kataloğu indirimli fiyat listesi…

BİM 9 Eylül 2022 aktüel ürünler kataloğu ile raflarda yerini alacak indirimli ürünler tek tek listelendi. Onlarca üründe fırsat var ancak asıl dikkat çeken ürünler ise teknoloji ürünleri, beyaz eşyalar ve elektrikli ev aletleri. BİM market, her hafta mutlaka kampanya katalogları içinde bu tür ürünlere yer veriyor. Bu hafta da yine teknoloji grubunda BİM’de dev indirim var. Peki, bu hafta BİM’e gelecek teknoloji ürünleri neler?

BİM market indirim rüzgarı sürüyor. Her hafta çok sayıda ürünleri piyasanın neredeyse yarı fiyatına satan BİM, temel gıda ürünlerine ek olarak beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve teknoloji grubu ürünlerde de indirim sunuyor. Bu hafta da BİM market yine dolu dolu bir kampanya kataloğu yayınladı. BİM’de haftanın teknoloji ürünleri de belli oldu. Peki bu hafta BİM’e gelecek teknoloji ürünleri neler? BİM 9 Eylül 2022 aktüel ürünler kataloğu teknoloji ürünleri haberimizde…

BİM’E BU HAFTA GELECEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ

9 Eylül BİM kataloğu ile gelecek teknoloji ürünleri belli oldu. BİM’in Cuma kampanyasında yine evinizin ihtiyacı çok sayıda indirimli ürün var. Özellikle telefon, tablet, bilgisayar ve TV alacaklara BİM’den büyük fırsat duyurusu geldi. BİM’de bu hafta satılacak teknoloji ürünleri şöyle:

Redmi 9C 64GB Cep Telefonu 3.599 TL

Oppo A16 64GB Cep Telefonu 3.899 TL

Redmi 10 2022 64 GB cep telefonu 4 bin 499 TL

Alcatel Go1 cep telefonu 16 GB Bin 299 TL

BU CUMA TV VE ELEKTRİKLİ BİSİKLET BİM’DE

BİM’de bu Cuma TV ve elektrikli bisiklet de indirimli fiyatlarıyla sizlerle buluşacak. BİM 9 Eylül 2022 aktüel ürünler kataloğunda yarın satışa çıkacak olan TV ürünü 58 inç Android TV DS 8500 6999 TL fiyatı ile sizleri bekliyor. Aynı zamanda BİM’in bu haftaki kampanyasında S15 Kuba elektrikli bisiklet 6999 TL fiyatı ile sizlere ulaşacak.

Başa dön tuşu