GÜNDEM

Bu bankalar çıldırdı! Ziraat Vakıf, Halkbank, Garanti BBVA ve Akbank’ta hafta sonu depremi! Rakamları duyanlar inanamadı

5 bankada hafta sonu depremi! Bu bankalar ve Osman çıldırdı para dağıtıyor. Ziraat, Vakıfbank, Halkbank, Garanti BBVA ve Akbank bu sabah duyurdu.

Bu bankalar çıldırdı! Ziraat Vakıf, Halkbank, Garanti BBVA ve Akbank’ta hafta sonu depremi! Rakamları duyanlar inanamadı. Acil nakit ihtiyacı için düşük faizli kredi arayanlara güzel haber. 5 banka resmen çıldırdı. Hafta sonu için bankalardan düşük faizli kredi duyurusu geldi. Ekonomik dar boğazda olan ve kredi kullanmaya ihtiyaç duyan vatandaşlar kesinlikle bu fırsatı kaçırmasın. 5 bankanın kredi faiz oranları bugün resmen dibe vurdu. Konut kredisi, taşıt kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi ihtiyacınız varsa hemen başvuru yapın. Ziraat Vakıf, Halkbank, Garanti BBVA ve Akbank güncel kredi faiz oranları haberimizde…

Kasım ayı için geri sayım başlarken bankalardan da peş peşe faiz indirimi duyuruları gelmeye devam ediyor. Özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak için düşük faizli kredi arayanlar mutlaka bankaların bu kampanyasına bakmayı ihmal etmesin. Hafta sonuna özel olarak tam 5 bankadan faiz indirimi duyurusu geldi. Acil nakit ihtiyaçlarınızı bu bankalar sayesinde avantajlı koşullarda karşılama şansına sahip olacaksınız.  Ziraat Vakıf, Halkbank, Garanti BBVA ve Akbank Resmen çıldırdı, faizleri en dibe çekti. Üstelik başvuru yapmak için şubelere gitmeye de gerek yok mobil bankacılık üzerinden başvuru mümkün.  Ziraat Vakıf, Halkbank, Garanti BBVA ve Akbank 29 Ekim 2022 güncel kredi faiz oranları ve detaylar haberimizde…

29 EKİM 2022 BANKALARIN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI

Bankalar her ay faiz oranlarını güncellemeye özellikle tüketici kredisi konusunda düşük faizli kampanyalar yapmaya devam ediyor. Düşük faizli kredi duyurusu Bugün yine bankalardan geldi. Acil nakit ihtiyacı olan ve kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için bankalar devreye girdi. Hafta sonuna özel kampanya yapan bankalar da faizler dibe çekildi. İşte 29 Ekim 2022 bankaların güncel kredi faiz oranları:

TEB’in, 36 ay için eski faiz oranı: 1,85 iken, yeni faiz oranı 1,90 şeklinde;

ING’nin 36 ay için eski faiz oranı 2,24 iken yeni faiz oranı 1,94 olarak şeklinde; değişti.

Ziraat Bankası: 36 ay vadeli 49 bin TL kredi için faiz oranı yüzde 1,99, aylık taksit 2076 TL

Halkbank: 20.000 TL ihtiyaç kredisi için 36 ay vadeli faiz oranı yüzde 1,55, aylık taksit tutarı 776,80 TL

Garanti Bankası: 50.000 TL ihtiyaç kredisi için aylık faiz oranı 2,50, 36 ay vade ve aylık taksit tutarı 2333 TL

Yapı Kredi Bankası: 50.000 TL düşük faizli kredi kampanyası kapsamında 36 ay vade, yüzde 2,84 faiz oranı uygulanıyor. Aylık taksit tutarı ise 2481 TL oluyor.

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

Bankalardan kredi kullanmak artık Eskisinden Çok Daha kolay nokta Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 18 yaşından büyük olan virgüllü kredi puanı 1200 ve üstü olan herkes bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Üstelik kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine gitmeye de gerek yok. başvuru işlemlerinizi mobil bankacılık ve online bankacılık hizmetleri üzerinden tamamlayacağınız gibi SMS ile kredi başvurusu yapmak da mümkün.

Bankaların güncel kredi faiz oranları kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak. Yukarıdaki faiz oranlarından faydalanmak için 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekiyor.

Başa dön tuşu