GÜNDEM

Bunu kaçıran çok üzülür! PTT’den emekliye promosyondan daha güzel ödeme

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi ne PTT den büyük fırsat. Başvuru yapan emeklilere ödeme verilecek. Emeklerinin işine promosyondan daha fazla yarayacak bir rakam ödenecek.

Milyonlarca emekliye yönelik hem bankaların hem de PTT’nin kampanyaları devam ediyor. Özellikle maaş promosyonu kampanyaları sayesinde emekli vatandaşlar rahat bir nefes alma şansına sahip olmuştur. Yine emekliler için güzel bir kampanya duyurusu da PTT den geldi. Bu fırsatı kaçıra ne yemekler çok üzülür. Eğer emekliyseniz ve acil nakit paraya ihtiyacınız varsa PTT’nin bu kampanyasına mutlaka göz atın.

Bunu kaçıran çok üzülür! PTT’den emekliye promosyondan daha güzel ödeme. Özel bankalar ve kamu bankaları emekliye maaş promosyonu fırsatları sunmaya devam ediyor. Bankaların bir yandan fırsatları devam ederken bir yandan da PTT ve aktif bank işbirliği ile emekli vatandaşlara özel düşük faizli tüketici kredisi fırsatı sunuluyor. Emekliler bu kampanyaya başvuru yaparak binlerce lira düşük faizli kredi kullanma fırsatına sahip oluyor. Aynı zamanda emekliye ödeme koşulları da esnek olarak sunuluyor. Yani PTT’den düşük faizli kredi alan emekliler kendi belirledikleri tablaya göre ödeme yapabiliyor.

PTT KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Emekliye yönelik PTT tarafından sağlanan kredi kampanyasına başvuru yapmak için bazı şartlar bulunuyor. Başvuru yapmak isteyen emeklilerin, öncelikle bankalara borcu bulunmuyor olması gerekiyor. Yani krediyi geri ödeyecek güçlerinin bulunması şart. Bunun yanında PTT ve aktif bank işbirliğiyle sağlanan emekli kredisi kara listede olmayanlara veriliyor. PTT’den maaş alıyor olmakta kampanyanın diğer bir koşulu.

PTT NE KADAR EMEKLİ KREDİSİ VERİYOR

Uzun süreden beri aktif bank ile işbirliği yapan ve adeta bir banka şubesi gibi çalışmaya devam eden PTT emekli vatandaşlara 80.000 TL’ye varan kredi fırsatı sunuyor. Koşulsuz şartsız tüm emekler bu kampanyadan faydalanabiliyor. Özellikle SGK emekliler için PTT tarafından hazırlanmış daha düşük faizli kredi kampanyaları da bulunuyor.

PTT kredi kampanyasının özellikleri de belli oldu. PTT emekli kredisi olarak 80.000 TL nakit veriyor. Kredinin üç ay ödeme erteleme alternatifi de bulunuyor. Aynı zamanda düşük faizli olarak sunulan PTT emekli kredisi 2,69 faiz oranı ile sağlanıyor. PTT kredisi emeklilere özel 36 ay vadeli olarak veriliyor.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILIYOR

Düşük faizli kredi kullanmak isteyen emekli vatandaşlar başvuru işlemlerini PTT şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda aktif bank üzerinden de online olarak başvuru yapmak mümkün. Başvuru sırasında TÇ kimlik kartınızın yanınızda olması yeterli. Kefilsiz şartsız olarak alacak olduğunuz krediye SMS aracılığı ile de başvuru yapmak mümkün.

Başa dön tuşu