Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 10:31
 
Çocuklar hem eğlendi hem faydalı bilgilerle donatıldı
ADANA / Ara tatil için birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayan Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, minik ziyaretçilerini sevilen çizgi film karakteri Rafadan Tayfa ile buluşturdu.
YAŞAM Haberi
Çocuklar hem eğlendi hem faydalı bilgilerle donatıldı

Çocuklar, ortak kullanım alanında oluşturulan platformda gerçekleştirilen “Rafadan Tayfa” etkinliğinde oyunlar, şarkılar ve dansların yanı sıra   Kişisel Verileri Koruma Kurumu’nun verilerin güvenliği için sahnelediği ‘kişisel verilerin korunması‘ hakkındaki bilgileri eğlenerek öğrendiler. 

İyi ya da kötü diye sınıflandırmadan öğrenme ve problem çözme odaklı karakterleriyle TRT Çocuk Kanalı'nda milyonlarca çocuğun gönlünde taht kuran Rafadan Tayfa;  duyarlı, etkili insan ilişkileri edinmeyi öğütleyen, dünyaya güvensiz olma yerine, sıcacık bir mahalle olgusuyla, paylaşımı, takım olmayı,  iş birliğini, sadakati ve güveni ön plana alan hikayeleri ile büyük ilgi gördü.

İki gün boyunca minik ziyaretçilere unutulmaz tatil anıları yaşatan Rafadan Tayfa yerini 22-23-24 Kasım  tarihlerinde Limon ve dostu Zeytin’e bırakacak. 30 Kasım Cuma gününden 30 Kasım Cumartesi gününe kadar ise  Harika Kanatlar’ı minik ziyaretçilerle buluşacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocuklar, hem, eğlendi, hem, faydalı, bilgilerle, donatıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı