Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 11:54
 
Çocukların En İyi Dostu Adanalı Miniklerle Buluştu
ADANA / Adanalı çocuklar, Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, ara tatili eğlence dolu etkinliklerle geçiriyor. Niloya ile başlayan dolu dizgin eğlence Kasım ayı boyunca devam edecek.
YAŞAM Haberi
Çocukların En İyi Dostu Adanalı Miniklerle Buluştu

Minik ziyaretçilerinin, ruhsal ve bedensel gelişimine uygun, eğlence dolu bir dizi etkinlik düzenleyen Optimum, çocukların en iyi dostu olan çizgi film karakteri Niloya’yı konuk ediyor.19 Kasım’a kadar her gün  14:00-16:00-18:00 seanslarıyla çocuklarla buluşmaya devam edecek olan Niloya,  eğlenceli oyunları ve şarkılarının yanı sıra verdiği faydalı bilgilerle hayranlıkla izlendi.

Çocukların her bölümünü heyecanla takip ettiği, TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi film karakterinden Niloya’yı çocuklar kadar çocukluğuna dönmek isteyen yetişkinler de merakla izliyor.

Optimum’un etkinlik alanında kurulan sahnede çocukları eğlendirirken aynı zamanda eğitici bilgilerle donatan Niloya,  20 Kasım’dan itibaren iki gün süreyle  sahneyi Rafadan Tayfa’ya bırakacak. 22-23-24 Kasım  tarihlerinde ise Limon ve dostu Zeytin çocukların karşısında olacak. Minik ziyaretçiler, 30 Kasım Cuma gününden   1 Aralık Pazar gününe kadar da bu kez Harika Kanatlar ile buluşacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocukların, En, İyi, Dostu, Adanalı, Miniklerle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı