GÜNDEM

Çocuklu ailelere Ziraat Bankası’ndan haber var! Başvurular 30 Eylül’e kadar devam edecek

Okula gidecek yaşlı çocuğu olan ailelere Ziraat Bankası’ndan güzel haber. Yeni bir kampanya yapan Ziraat Bankası banka kartı sahibi olan ailelere nakit ödül parası verecek. Son katılım tarihi ise 30 Eylül olarak belirlendi.

Ziraat Bankası’nın kartını kullanan aileler için güzel haber geldi. Okul alışverişi yapmaya hazırlanan aileler 30 Eylül tarihine kadar başvuru yapmaları halinde Ziraat Bankası’ndan nakit ödül kazanacak. Ziraat Bankası’nın öbürü kampanyası hem kredi kartları hem de Bankkart için geçerli. Ziraat Bankası Bankkart Sahibi iseniz mutlaka Kırtasiye, kitap, Giyim ve ayakkabı gibi alışverişlerinizde bu kartı kullanmaya Özen gösterin. Tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde için Ziraat Bankası 30 TL nakit ödül veriyor. Yani toplamda kampanya kapsamında 150 TL nakit ödül kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Okulların açılması yaklaşırken ailelerin okul alışverişi de hız kazandı. Ancak ekonomik durum ortada ve Aileler bu şartlar altında neler yapabileceğini kara kara düşünüyor. Sizin için çözüm Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası Bankkart Kullanıcıları için nakit ödül kampanyası başladı. Yani Ziraat Bankasının kredi kartını ya da banka kartını kullanarak yapacağınız alışverişlerde harcadıkça kazanacaksınız. Kampanyaya katılım koşulları da Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizin devamında.

KAMPANYAYA KATILIM KOŞULLARI BELLİ OLDU

Ziraat Bankası’nın yeni kampanyasına katılmak için öncelikle katılım koşullarını yerine getirmeniz gerekiyor. 30 Eylül 2022 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya kapsamında Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım butonuna tıklamalısınız. SMS ile başvuru yapmak isteyenler için ise OKUL yazıp 4757’e kısa mesaj göndermeleri gerektiği bildirildi. 15 Ağustos’ta başlayan kampanyaya katılımlar 30 Eylül tarihinde sona erecek.

TEK SEFERDE 350 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE GEÇERLİ

Ziraat Bankası’nın bu kampanyası sadece okul alışverişleri için kabul ediliyor. Tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri Giyim, ayakkabı, kitap ve Kırtasiye alışverişlerinizde 30 TL nakit ödül kazanacaksınız. Kampanyaya toplamda 5 alışveriş için katılabilirsiniz. Yani Ziraat Bankası’nın kampanyası toplam 150 TL olarak veriliyor.

ANLAŞMALI İŞ YERLERİNDE GEÇERLİ

Ziraat Bankası’nın bu kampanyası sadece anlaşmalı iş yerlerinde geçerli. Yani Alışveriş yapacağınız yerde Bankkart POS’un bulunması gerekiyor. Aynı gün yapılacak olan işlemlerde sadece iki alışveriş kabul edilecek. Kampanya şartlarına uyum gösteren ve bankkart lira kazanan müşteriler için liralar aynı gün içerisinde hesaba yüklenecek ve onu da kullanmak mümkün olacak. Ancak alışveriş yapmaya başlamadan önce mutlaka kampanyaya katılım şartlarını yerine getirmeli ve başvuru işlemlerini tamamlamalısınız.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Okul alışverişi yapacak olan veliler için başlatılan Ziraat banka kartı kampanyası kapsamında resmi açıklamada bankkart.com internet adresi üzerinden yapıldı. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Şu ifadeler kullanıldı;

Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır.

Kampanya kapsamında Bankkart Lira verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabilir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 150 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

KAMPANYANIN İPTALİNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

Ziraat Bankası aynı zamanda kampanyanın iptaline ilişkin bilgilendirmeyi de resmi internet sitesi üzerinden yaptı. Ziraat Bankası’nın yaptığı açıklamada şöyle denildi;

İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

Ziraat Bankası’nın okul alışverişleri için geçerli olan kampanyasının son tarihi 30 Eylül 2022. alışverişlerinizi indirimli yapmak için bu Kampanyayı kaçırmayın.

Başa dön tuşu