Haber Detayı
02 Temmuz 2019 - Salı 09:12
 
ÇÜ Öğrencilerin Ders Kapsamında Okullara Yardımı Sürüyor
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Anabilim Dalı öğrencileri önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında öğrenciler, Güney Sanayi Çalışanları İlkokulu’na yardımında bulundu. Yardımların devam edileceği bildirildi.
ÜNİVERSİTE Haberi
ÇÜ Öğrencilerin Ders Kapsamında Okullara Yardımı Sürüyor

Öğrencilerin toplumsal duyarlılık, farkındalık, işbirliği, dayanışma, etkili iletişim ve öz değerlendirme becerilerini desteklemek amacıyla toplumsal bilincin uygulamalı olarak kazandırıldığı Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında Öğretim Görevlisi Münire Akgül danışmanlığında proje hazırlayan öğrenciler, Güney Sanayi Çalışanları İlkokulu’nun konferans salonundaki ses sisteminin yenilenmesi için yardım kampanyası başlattı. Projeden edinilen gelirle de okulun ses sistemi baştan aşağı yenilendi.

 

Kampanya ve proje ile bilgi vermek amacıyla ÇÜ Eğitim Fakültesi Hasan Ali Yücel Konferans Salonu’nda bir araya gelen öğrenciler ve akademisyenler, projede elde edilen başarıyı kutladı.

Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Birsel Aybek’in de katıldığı etkinlikte öğrenciler, projelerinin hayata geçirilmesine destek veren herkese teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇÜ, Öğrencilerin, Ders, Kapsamında, Okullara, Yardımı, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı