MEDYA

CZN Burak mahkemede aylık kazancını açıkladı! Sosyal medya kullanıcıları beyanına inanmadı

Sosyal medya videoları ve hayır işleri ile tanınan CZN Burak aylık kazancını açıkladı. Mahkemede aylık gelirini bildiren Burak Özdemir’in Kazancı adeta Dudak uçuklattı.

Kamuoyunda CZN Burak adı ile tanınan Burak Özdemir’in babası İsmail Özdemir, restoranına kış Bahçesi için yaptığı düzenleme nedeniyle imar kirliliğine neden olmak suçundan yargılanıyor. Davanın bugün sonuçlandı öğrenildi. Dava düşerken İstanbul 34 Asliye Ceza mahkemesindeki duruşma salonunda Burak Özdemir’in aylık geliri olay oldu. CZN Burak aylık kazancı resmen Dudak uçuklattı. Peki, CZN Burak aylık geliri ne kadar?

AYLIK GELİRİ 30.000 TL İMİŞ

Mahkemede beraatini isteyen Burak Özdemir, söz konusu alana eski haline getirdiğini söyledi. Uzun zamandan beri yurt dışında bulunduğunu belirten Burak Özdemir, kimlik sorgusunda aylık gelirini de açıkladı. Hem sosyal medya fenomeni olan hem de onlarca şubesi bulunan Burak Özdemir, aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu belirtti. Hala üniversite öğrencisi olduğunu ve eğitim aldığını söyleyen Burak Özdemir, İstinaf mahkemesinin verdiği bozma kararına yerel mahkemenin de uymasını istedi.

AYLIK GELİR BEYANI SOSYAL MEDYAYI ŞAŞIRTTI

CZN Burak olarak tanınan ve sosyal medyadaki videoları ile bilinen Burak Özdemir Sürekli yeni şube açmaya devam ediyor. Son dönemlerde Ronaldo ile ortak olacağı yönündeki iddialarla da gündeme gelen Burak Özdemir’in mahkemede verdiği aylık gelir beyanı sosyal medya kullanıcılarını Bir Hayli şaşırttı. Burak Özdemir’in onlarca şubesinden aylık gelirinin 30.000 TL olma ihtimalinin çok düşük olduğu düşünülüyor.

Başa dön tuşu