MEDYA

Deniz Uğur Reha Muhtar olayıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım istedi: İstismar ediliyoruz

Eski eşi Reha Muhtar’ın kızına şiddet uyguladığını iddia eden ve geçtiğimiz haftalarda olayla ilgili olduğunu iddia ettiği ses kayıtlarını paylaşan ünlü oyuncu Deniz Uğur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım isteyen Uğur, ‘Sayın Cumhurbaşkanım; ailem, çocuklarım ve ben herkesin gözü önünde ağır istismar ediliyoruz.’ dedi.

Eski eşi ve 2 çocuğunun babası Reha Muhtar’la velayet davası devam eden ve eski eşini kızına şiddet uygulamakla suçlayan Deniz Uğur, şiddet iddialarının ardından darp raporu alarak dava açmıştı. Geçtiğimiz haftalarda şiddet olayıyla ilgili olduğunu iddia ettiği ses kayıtlarını da paylaşan Deniz Uğur, konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yardım talep etti. Reha Muhtar ise kızını darp ettiğine dair iddiaları yalanlayarak eski eşi hakkında çeşitli iddialar ortaya attı.

SES KAYDINI PAYLAŞTI

Deniz Uğur’un darp raporu alarak açtığı davada 13 yaşındaki kızının geçici velayeti anneye verildi. Mahkeme, Reha Muhtar’a ise 2 ay süre ile kızına yaklaşmama cezası verdi. Mahkemenin bu kararının ardından eski eşi Deniz Uğur hakkında çeşitli iddialar ortaya atan Reha Muhtar, kızını darp etmediğini söyledi ve hakkındaki iddiaları yalanladı. Deniz Uğur, kendisi hakkında ortaya atılan iddiaların ardından sosyal medya hesabından Reha Muhtar’ın kızına şiddet uyguladığı anlara ait olduğunu öne sürdüğü bir ses kaydı yayınladı. Uğur paylaşımına, ‘Elim ayağım titriyor şu an! Dünyanın en iyi babası öyle mi? Peki, herkes duysun öyleyse… Ağlayan, çığlık atan, acı çeken benim kızımın sesi. Diğer sesi de çok iyi tanırsınız. Allah’ın laneti karanlığa hizmet edenlerin üzerine olsun. Allah cezanızı versin.’ notunu düştü.

REHA MUHTAR’DAN YANIT GELDİ

Reha Muhtar ise Deniz Uğur’un paylaştığı ses kaydının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak hakkındaki iddialara yanıt verdi. Kızının uyuşturucu madde kullanan bir kişiyle görüştüğünü ve bir baba olarak bu duruma tepki gösterdiğini söyleyen Reha Muhtar, ‘Benim oğlum ve kızım 7 yıl yasaklı maddelerin kullanıldığı, renkli akvaryum balıklarının ısmarlandığı evde büyüdüler. Kızımın fazla dozdan uyuşturucu kullanıp hastaneye kaldırılan ‘Kaba’ isimli kullanıcıyla görüşmemesi için 5 dakika süre verme hakkım ve sorumluluğum yok mu baba olarak?’ ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN YARDIM İSTEDİ

Deniz Uğur’un şiddet iddiaları ve Reha Muhtar’ın bu iddialara verdiği yanıtın ardından birkaç ünlü isimden Reha Muhtar’a destek geldi. Deniz Uğur ise Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’la olan karesini paylaştı ve ‘Sayın Cumhurbaşkanım; ailem, çocuklarım ve ben herkesin gözü önünde ağır istismar ediliyoruz. Şu özel günün hatırına lütfen buna bir dur deyin.’ ifadeleriyle Erdoğan’dan yardım istedi.

Başa dön tuşu