MEDYA

Deniz Uğur Reha Muhtar’ın 13 yaşındaki kızını dövdüğünü iddia etti

Ünlü oyuncu Deniz Uğur’dan eski eşi Reha Muhtar ile ilgili şok eden bir iddia geldi. Uğur, Reha Muhtar’ın 13 yaşındaki kızını dövdüğünü iddia etti. Magazin manşetlerine bomba gibi düşen bu iddia sosyal medyanın da gündemine otururken Deniz Uğur’un darp raporu alarak mahkemeye başvurduğu öğrenildi. Ünlü oyuncunun mahkemeye sunduğu dilekçesi ise herkesi şaşırttı.

Eski sunucu Reha Muhtar’ın eski eşinden olan 13 yaşındaki kızını dövdüğü iddiası herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü oyuncu Deniz Uğur, 13 yaşındaki kızının babasından şiddet gördüğünü iddia ederek mahkemeye koştu. İddialara göre Reha Muhtar, kızı elindeki laptopu kendisine vermediği için dövdü ve kızının kendisine direnmesi üzerine bilgisayarı tutan ellerini ısırdı.

KIZINA ŞİDDET İDDİASI

Eski sunucu Reha Muhtar’ın eski eşi ünlü oyuncu Deniz Uğur, 13 yaşındaki kızının şiddete uğradığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu. Reha Muhtar’ın kızını dövdüğünü iddia eden Uğur, kızına darp raporu aldı ve İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Deniz Uğur’un mahkemeye sunduğu dilekçesinde ise ‘Şikayetçi olduğum Reha Muhtar benim çocuklarımın babasıdır. Kendisiyle uzun zamandır ayrıyız. 2 müşterek çocuğumuz bulunur. Çocukların velayeti babalarındadır. İstanbul Aile Mahkemesi kararıyla şahsi münasebet günü 12.09.2022 tarihinde çocuklarım Mina Deniz ve Poyraz Deniz’i Tarabya’da bulunan okullarından aldım. Birlikte eve geldik. Akşam saatlerinde ikamette bulunduğum sırada kızım Mina babası Reha’nın önceki Cuma günü kendisini çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta bu sefer çok kötü dövdü diyerek önceki davranışlarını teyit etmiş oldu.’ ifadelerine yer verdi.

‘KOLLARINDA VE BACAKLARINDA ÇÜRÜKLER VARDI’

Kızının vücudundaki darp izlerini gördükten sonra harekete geçtiğini aktaran Deniz Uğur, ‘Zaten Mina babası hakkında daha önce yaralama suçundan şikayetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunda şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana vücudundaki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm. Çocuk hafta sonu babasının evine döneceği için çok tedirgin ve korkuyordu. Baba eğer babamdan şikayetçi olursam beni öldürür dedi. Bu konuşmalar sırasında yalnızdık. Kızımı sakinleştirip hastaneye götürdüm. Kızımı orada muayene eden doktor bile çocuğun korktuğunu ve psikolojisinin bozuk olduğunu anladı. Bu durumu bana aktardı. Kızımın ikiz kardeşi oğlum Poyraz da tamamen içine kapanmış durumda.’ dedi.

MAHKEME UZAKLAŞTIRMA KARARI VERDİ

Deniz Uğur’un dilekçesindeki iddialarının ardından mahkeme Reha Muhtar’a 1 aylık uzaklaştırma kararı verdi.

Başa dön tuşu