SPOR

Devrim Özkan Icardi ve Torreira’nın bu karesi sosyal medyaya damga vurdu

Galatasaray’a geldiği ilk günden bu yana transferi çok konuşulan Icardi ve takım arkadaşı Lucas Torreira’nın yer aldığı bir fotoğraf karesi sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Söz konusu karede Torreira’nın kardeşi Ana ve Devrim Özkan da vardı. Bir süredir Galatasaraylı futbolcu Torreira ile aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu Devrim Özkan ile Icardi’nin söz konusu fotoğrafta birbirlerinin parmaklarını tutması sosyal medyada tartışma yarattı.

Bir süredir özel hayatıyla gündemde olan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi, takım arkadaşı Torreira, Devrim Özkan ve Torreira’nın kız kardeşi Ana ile bir restoranda buluştu. Hep birlikte geçirdikleri eğlenceli geceden paylaşımlar yapan ünlü isimlerin özellikle bir karesi sosyal medyayı ikiye böldü. Icardi ve Devrim Özkan’ın bir fotoğraf karesinde birbirlerinin parmaklarını tutması sosyal medya kullanıcıları tarafından yeni aşk olarak yorumlandı.

DEVRİM ÖZKAN VE ICARDİ DETAYI GÜNDEM OLDU

Hep birlikte bir restoranda buluşan ve eğlenceli bir gece geçiren ünlü isimlerin yer aldığı bir fotoğraf karesi sosyal medyaya damga vurdu. Söz konusu fotoğrafta Icardi, Torreira, Devrim Özkan ve Torreira’nın kardeşi Ana yer alıyor. Lucas Torreira’yı aralarına alan Devrim Özkan ve Icardi’nin birbirlerinin parmaklarını tuttuğu kareye yorum yağdı.

DEVRİM ÖZKAN’I INTAGRAM’DAN TAKİP ETMİŞTİ

Öte yandan Galatasaray’ın yeni sezonda yaptığı transferler arasında en çok ses getiren isimlerden biri olan Lucas Torreira’nın ünlü oyuncu Devrim Özkan’ı Instagram’dan takip etmesi gündem olmuştu. Galatasaray-Kastamonuspor maçını tribünden izleyen Devrim Özkan’ı fark eden Torreira, henüz karşılaşma bitmeden Instagram hesabından Özkan’ı takibe almıştı. Torrerira, Icardi, Torreira’nın kardeşi Ana ve Devrim Özkan’ın yer aldığı fotoğraf karesi ise Galatasaray taraftarlarını ikiye böldü. Sosyal medyada yapılan bazı yorumlar Torreira ile Devrim Özkan’ın yeni bir aşka yelken açtığı şeklinde olurken bazı yorumlarda ise Devrim Özkan ve Icardi arasında aşk başladığı şeklinde oldu. Sosyal medyadaki iddialarla ilgili oyuncu Devrim Özkan ve yıldız futbolculardan henüz herhangi bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu