GENEL

Dizinin kaderi reytingler ile belirlendi, son şansı vardı! Sonuçlar belli oldu, karar verildi

FOX TV o dizinin için kararını verdi. Diziye son bir şans daha verilmişti, elinde tutabildi mi? Dizi hakkında ne kararı verdi?

FOX TV kötü haberleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bir dizinin daha fişini çekmek için hazırlıklarını yapıyor. Dizinin kaderini ise yayınlanan son bölümü belirleyecekti. Dizinin son durumu belli oldu. Dizi final yapacak mı? Kaçıncı bölüm ile final yapacak?

Dizinin kötü seyri yüzünden final kararı geldi mi?

Deniz Akçay’ın senaryosunu kaleme aldığı dizinin başrol karakterlerine ise Alina Boz ve Taro Emir Tekin hayat veriyor.

Bir Peri Masalı’nın konusu

Hayatını sıradan bir şekilde yürütmekte olan Zeynep’in doğum gününde bir çanta bulması ile başlıyor tüm hikayesi. Bulduğu para ile 180 derece değişen Zeynep eski hayatını geride bırakarak kendisine yeni zengin imajı verip zenginler gibi bir yaşam sürmeye başlıyor. Tüm kadınların gözdesi Ozan Köksal ile birlikte olmak ister ve bunun için hem Ozan’ın kalbini çalmaya çalışır hem de ailesinin gözüne girmek için bir uğraş verir. Ancak ne kadar Peri Masalı gibi bir hayat yaşıyor olsa da geçmişten kalan izler bir şekilde peşindedir.

Dizi ne zaman final yapıyor?

Bir Peri Masalı’nın gidişatı için henüz hiçbir yerden resmi bir açıklama yapılmadı. Dizi hakkında verilen karar tam bir merak konusu.

Bir Peri Masalı oyuncu kadrosu

Bir Peri Masalı’nın oyuncu kadrosunda Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı, Okan Urun, Tülin Ece, Kadir Çermik, Şener Savaş, Canan Atalay ve Müfit Kayacan gibi oyuncular rol alıyor.

Başa dön tuşu