MEDYA

Doğu Demirkol ile Alelade Show’a Danla Bilic damga vurdu: Yayıma sarhoş çıktığı iddia edildi

Komedyen Doğu Demirkol’un sevilen programı ‘Doğu Demirkol ile Alelade Show’a konuk olan ünlü fenomen Danla Bilic’in programdaki hareketleri sosyal medyaya damga vurdu. 29 Ekim 2022 Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen programın konukları arasında olan Danla Bilic’in tuhaf hareketlerine kimse anlam veremedi. Programın sunucusu Doğu Demirkol’un sorularına güçlükle yanıt veren Bilic’in sarhoş olduğu iddia edildi.

Doğu Demirkol’un bu haftaki konukları arasında olan ünlü fenomen Danla Bilic, sergilediği tuhaf hareketlerle gündem oldu. YouTube’da paylaştığı makyaj videoları ile ünlü olan ve geniş takipçi kitlesine ulaşan fenomen Danla Bilic’in yayındaki hal ve hareketlerine kimse anlam veremedi. Bilic’in tuhaf hareketleri sosyal medyada da çok konuşuldu.

CEVAP VERMEKTE GÜÇLÜK ÇEKTİ

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Doğu Demirkol ile Alelade Show’ programına konuk olan Danla Bilic’in hal ve hareketleri sosyal medyanın gündemine oturdu. 29 Ekim 2022 Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen programa güzel oyuncu Öykü Çelik, ünlü şarkıcı Berkay ve fenomen Danla Bilic konuk oldu. Programdaki tuhaf tavırları dikkat çeken Danla Bilic’in sunucu Doğu Demirkol’un sorularını güçlükle cevaplaması ve hareketleri sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri oldu.

SARHOŞ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Ayakta durmakta dahi zorlanan ve oturduğu yerde tuhaf hareketler sergileyen Danla Bilic, programın 49. dakikasında yayından ayrıldı. Ünlü fenomenin yayındaki hareketlerine sosyal medyada tepki yağdı. Sosyal medya kullanıcıları Bilic’in sarhoş olduğunu iddia etti ve yayına bu şekilde çıkmasını eleştirdi. Ünlü fenomenin yayına bu şekilde çıkmasının hem izleyiciye hem de Doğu Demirkol’a saygısızlık olduğunu belirten yorumlar yapıldı.

Başa dön tuşu