GÜNDEM

Dolar kurunun bu akşam geleceği seviye belli oldu! ABD enflasyon kararı sonrası bakın ne kadar olacak?

Dolar kuru son dakika… Milyonlarca vatandaş Dolar kuru son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. ABD enflasyon rakamları sonrası Dolar kurunu ne kadar olacağı belli oldu. Elinde doları olanlar dikkat…

Dolar kurunun bu akşam geleceği seviye belli oldu! ABD enflasyon kararı sonrası bakın ne kadar olacak? Piyasalar ABD enflasyon rakamlarını bekliyor. Dolar kuru son dakika gelişmeleri de Milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. ABD enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından Dolar kuru değişecek. Uzmanlar elinde dolar olan vatandaşları uyardı. Peki, Dolar kuru ne kadar olacak? Dolar kuru bu akşam kaç TL olacak?

Elinde dolar olan vatandaşlar dikkat. Piyasalar ABD enflasyon rakamlarına kitlendi. Kritik enflasyon verileri bu akşam itibarıyla açıklanacak. FED faiz kararı kadar önemli olan ABD enflasyon verileri sonrasında dolar kurunda da değişiklik olacağı tahmin ediliyor. Peki, Dolar kuru ne kadar olacak? Dolar kaç TL olacak? Elinde dolar olanlar mutlaka bu habere bakın…

DOLAR KURU BU AKŞAM DEĞİŞECEK

ABD enflasyon rakamları Piyasalar tarafından yakından takip ediliyor. En az FED faiz kararı kadar önem taşıyan ABD enflasyon verilerinin açıklanması ile birlikte dolar yükselecek mi yoksa düşecek mi sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Uzmanlardan son dakika dolar yorumları geldi. Peki dolar ne kadar olacak? Dolar bu akşam kaç TL olacak?

DOLARIN GELECEĞİ YENİ RAKAM BELLİ OLDU

Analistler, bu akşam açıklanacak olan ABD Enflasyonunun Dolar üzerindeki etkisini değerlendirdi. Analistlere göre enflasyon verilerinin açıklanması sonrasında dolar kurunda sert dalgalanmalar meydana gelebilir. Özellikle yüksek voltalite beklentisi bulunuyor. Gelecek FED faiz kararı sonrasında doların yatay yönde hareket etmesi de olası görülüyor. Bu akşam açıklanacak olan enflasyon verilerinin ardından Piyasalar birkaç gün takip edilecek.

Başa dön tuşu