MEDYA

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş cephesinde flaş gelişme! 3 yıllık kocasından trafikte dayak yedi, hastanelik oldu ama affetti

Eski manken Ebru Şallı, 3 yıl önce iş insanı Uğur Akkuş ile dünya evine girmişti. Bir süredir evliliklerinde problem olduğu iddia edilen çift ile ilgili bomba bir iddia gündeme düştü.

Eski manken Ebru Şallı, İş insanı Uğur Akkuş ile 3 yıl önce evlenmişti. Zaman zaman çiftin evliliklerinde problem yaşandığına dair haberler basına yansıyordu. Son gelen iddia ise oldukça vahim oldu. İddiaya göre çift trafikte araçlarının içinde birbirine girdi. Uğur Akkuş aracın içinde Ebru Şallı darp ederken diğer araç sahipleri müdahale etti. Olay yerine gelen polis ekipleri çifti karakola götürdü. Ancak Ebru Şallı kocasını affetti ve şikayetçi olmadı.

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un olaylı başlayan evliliği aynı şekilde devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ünlü manken eşinin soyadını sosyal medya hesabından kaldırmış ve boşanma söylentileri de beraberinde gelmişti. Evliliklerinde problem olduğu sık sık gündeme gelen ünlü çift ile ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. İddiaya göre 3 yıllık evli çift araçlarının içerisinde trafikte kavga etti. Kavga sırasında Uğur Akkuş’un Ebru Şallı’yı darp ettiği iddia edildi. Çift karakolluk olurken sonrasında yaşananlar ise akıllara durgunluk verdi.

ARABANIN İÇİNDE DARP ETTİ

İddiaya göre Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Emirgan civarında seyir halindeyken araç içerisinde kavgaya tutuştu. Kavganın büyümesi üzerine Uğur Akkuş Ebru Şallı’yı darp etti. Araya giren diğer sürücüler şiddeti durdurdu ve çift Karakolluk oldu. Olay yerine ambulans çağrıldığı da Gelen iddialar arasında yer alıyor.

EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Trafikte herkesin gözü önünde birbirine giren çift karakolda ifade verdi. Ebru Şallı’nın verdiği ifade ise akıllara durgunluk verdi. İddiaya göre eşinden şiddet gören Ebru Şallı şikayetçi olmadı ve “O benim kocam” diyerek affetti.

Başa dön tuşu