MEDYA

Eda Ece hayranlarına büyük şok! Eski halini görenler gözlerine inanamadı, bambaşka biriymiş

Yasak Elma dizisinin Yıldız’ı Eda Ece sempatik karakteri ile milyonlarca kişinin kalbini fethetti. Ancak Eda Ece’nin eski halini gören hayranları resmen sosyal medyadan topa tuttu. Meğer Eskiden bambaşka biriymiş.

Yasak elma dizisinde Hayat verdiği Yıldız karakteri ile milyonların gönlünü kazanan Eda Ece eski görüntüleri ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Sempatik oyuncunun yıllar içindeki değişimi adeta hayranlarının ağzını açık bıraktı. Meğer ünlü oyuncu da estetik güzeliymiş. Yasak Elma’nın Sivri dilli Yıldızı Eda Ece’nin eski haline bakın…

Yasak Elma dizisinde Yıldız karakteriyle büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Eda Ece güzelliği ile de dikkat çekiyor. Sempatik Oyuncu Son dönemlerin en başarılı isimleri arasında gösteriliyor. Ancak Eda Ece’nin estetiksiz hallerini gören hayranları büyük şaşkınlık yaşadı. Eski fotoğrafları sosyal medyaya düşen güzel oyuncunun hayranları “Kimseye güvenimiz kalmadı” yorumları yaptı.

Eda Ece’nin estetiksiz hali şok etti

Yasak Elma’da Yıldız karakteri ile kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan güzel oyuncu Eda Ece özel hayatı ile sık sık Gündem olmaya devam ediyor. Sevgilisi ile bir dargın bir barışık ilişkisine devam eden güzel oyuncu bu defa ise eski hali ile gündemde. Eda Ece’nin estetiksiz hali sosyal medyaya düştü. Güzel oyuncunun eski halini gören hayranları ise büyük şok yaşadı.

Resmen estetik harikası çıktı

Basketbolcu sevgilisi ile yaşadığı bir dargın bir barışık ilişkisi sık sık Gündem olan Eda Ece bu defa sosyal medyanın gündemine estetiksiz hali ile geldi. Güzel oyuncunun eski halini görenler şaşkına döndü. Sosyal medya kullanıcıları Eda Ece’nin eski fotoğraflarına “Meğer o da estetik harikasıymış” yorumları yaptı.

Başa dön tuşu