MEDYA

Ege Kökenli Duy Beni Dizisinden Ayrıldı! Duy Beni Bahar Öldü Mü?

Duy Beni dizisinde finale doğru yaprak dökümü başladı! Duy Beni Bahar ölecek mi? Ege Kökenli diziden ayrıldı mı?

Star tv’nin bu yaz iddialı olarak başlattığı gençlik dizisi Duy Beni’den kötü haberler gelmeye başladı. Diziden ilk ayrılık haberi paylaşıldı.

Rabia Soytürk, Helin Kandemir gibi genç oyuncuların yanı sıra Berk Hakman ve Ege Kökenli’nin yer aldığı Duy Beni dizisinin yakında final yapması beklenirken yaprak dökümü şimdiden başladı. Aldığı kötü reytinglere yakında Perşembe akşamı sezon dizilerinin dönmesi de eklenince hiç şans verilmeyen diziden ayrılık haberi geldi.

Sosyal medya da oldukça büyük bir takipçi kitlesi olmasına rağmen reytinglerde düşük seyreden Star Tv’nin zorbalık konulu gençlik dizisi Duy Beni’den ayrılık haberi geldi. Duy Beni dizisinde ilk ayrılık haberi üzecek.

Ege Kökenli diziden ayrıldı mı? Duy Beni Bahar öldü mü? Duy Beni Bahar ölecek mi? Ege Kökenli diziden neden ayrıldı?

EGE KÖKENLİ’DEN BEKLENMEDİK HAMLE

Duy Beni dizisinde Bahar Hoca karakterini canlandıran Ege Kökenli diziden ayrıldı mı? Duy Beni yeni bölüm fragmanında Bahar Hoca ölecek mi derken Ege Kökenli’den beklenmedik bir hamle geldi.

Duy Beni dizisinin Bahar’I Ege Kökenli sosyal medya hesabından Duy Beni dizisinin resmi sayfasını takibi bıraktı. Ege Kökenli’nin diziden ayrıldığı düşünülürken takibi hemen bırakması kavgalı bir şekilde mi ayrıldı  sorusunu akıllara getirdi. Henüz dizinin resmi sayfasından Ege Kökenli’nin ayrılığa dair bir açıklama gelmedi.

Duy Beni dizisinin Perşembe akşamları önümüzdeki haftalar sonrası tutunmasının imkansız olduğu görülürken diziden final haberi de gelmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu