GÜNDEM

Ekonomist Selçuk Geçer yine açtı ağzını yumdu gözünü! Yılsonunda Doların geleceği rakamı açıkladı, felaket kapıda!

Felaket tellalı Selçuk Geçer’den yine gündem olacak Dolar yorumu geldi. Ünlü ekonomist doların yılsonunda geleceği rakamı açıkladı.

Ekonomist Selçuk Geçer yine açtı ağzını yumdu gözünü! Yılsonunda Doların geleceği rakamı açıkladı, felaket kapıda! Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası faiz indirimi kararı sonrası Dolar kuru haftaya hareketli başladı. Bugün de hareketlilik sürerken felaket tellalı olarak tanınan ünlü Ekonomist Selçuk Geçer’den dolar kuruna ilişkin çok ilginç yorumlar geldi. Yaptığı çarpıcı yorumlarla dikkatleri üzerine toplayan Ekonomist Selçuk Geçer, bu defa dolar kurunun yılsonunda geleceği rakamı açıkladı. Peki yıl sonunda dolar ne kadar olacak? Dolar düşecek mi yoksa çıkacak mı?

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası geçtiğimiz günlerde yine herkesi şaşırtan bir karar alarak faizleri 1,5 puan düşürmüştü. Merkez Bankası’nın bu kararı sonrası Dolar kuru milim kıpırdamadı Ancak bu haftaya yeniden yükselişle başladı. Dolar kuruna ilişkin tahminleri ile dikkatleri üzerine çeken ünlü Ekonomist Selçuk Geçer de bu hafta yükselişe geçen dolarla ilgili açıklamalarda bulundu. Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer, Merkez Bankası’nın bu kararının yıl sonunda doları erişilemez duruma getireceğini söyledi. Yıl sonu dolar kurunun geleceği rakamı da açıklayan Selçuk Geçer’in merakla takip edilen değerlendirmeleri haberimizde…

BDDK SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Dolar kuruna ilişkin yaptığı çarpıcı tahminlerle çok konuşulan Selçuk geçer in şu sıralar başı dertte. Dolarla ilgili olarak oldukça yüksek tahminler yapan ünlü Ekonomist hakkında BDDK tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Ancak adı Felaket tellalı ne kadar çıkan Selçuk geçer buna rağmen yeni tahminler yapmaktan geri durmadı. Dolar fiyatları ile ilgili kritik açıklamaları her daim dikkat çeken ünlü Ekonomist yıl sonunda doların ne kadar olacağını açıkladı.

YIL SONUNDA DOLAR NE KADAR OLACAK?

Merkez Bankası’nın faiz kararı sonrasında piyasalarda sert rüzgar ettiğine dikkat çeken ünlü Ekonomist Selçuk Geçer özellikle Kasım ve Aralık aylarında artık Dolar kurunu tutmanın mümkün olmayacağını söyledi. Kasım ve Aralık ta dolar kuru için yeni tahminlerini açıklayan Selçuk geçer, fiyatların en az 20 TL üstünde olacağını söyledi. Merkez Bankası’nın yılsonu beklenti anketine de değinen Selçuk Geçer, bu hedeflerin hiçbirinin gerçeği yansıtmadığını iddia etti. Hakkında suç duyurusunda bulunmasına rağmen yılsonunda Dolar kuru için hala yüksek tahminler yapmaya devam eden Selçuk Geçer, kendisi gibi diğer ekonomistlerin de yıl sonundan itibaren yüksek rakamlar konuşmaya başlayacaklarını öne sürdü. Dolar kurunda hala Yükseliş öngördüğünü dile getiren ünlü ekonomi, bu öngörüsünü süreceğini söyledi.

Başa dön tuşu