Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 14:52
 
ELAZIĞ DEPREMİ YARDIM KONSERİ
Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası (Ç.D.S.O.) ve Çukurova Filarmoni Derneği (ÇFD), 15 Şubat 2020 Cumartesi akşamı, çok sayıda can ve mal kaybına neden olan deprem felaketinin ardından depremzede vatandaşlarımızın yaralarının sarılmasına destek olmak amacı ile Elazığ kültür, tanıtma ve yardımlaşma derneği aracılığıyla konserin tüm geliri depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere bir yardım konseri düzenliyor.
SANAT Haberi
ELAZIĞ DEPREMİ YARDIM KONSERİ

Elazığ Harput Senfonisi başlığı altında Elazığ türkülerinin senfoni orkestrası ve koro eşliğinde seslendirileceği konseri orkestra şefi ve orkestra düzenlemelerini yapan Bujor HOINIC yönetecek. Konserde Türkiye’nin önde gelen opera sanatçılarından Feryal TÜRKOĞLU, Zeynep HALVAŞİ, Barış YANÇ ve Mehmet YILMAZ solist olarak görev alacaklar. 

 

     Tüm orkestra üyeleri, şef ve solistlerin gönüllü olarak katılacakları konserin geliri Elazığ’da yarıma ve desteğe ihtiyacı olan depremzede vatandaşlarımıza gönderilecek. 50 TL olan yardım konseri biletleri www.biletinial.com internet sitesinden alınabilir. 

 

     Elazığ Yardım konseri 15 Şubat 2020 Cumartesi günü saat 20:00’da Adana Büyükşehir Belediyesi Konser Salonunda gerçekleşecek.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: ELAZIĞ, DEPREMİ, YARDIM, KONSERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı