TEKNOLOJİ

Elon Musk’tan şaşırtan hamle! Eski sevgilisi Amber Heard’ün Twitter hesabını kapattı

Twitter’i 44 milyar Dolar karşılığında satın alan Elon Musk dünyayı şaşırtmaya devam ediyor. Önce mavi tık için ücret isteyeceğini söyleyen Elon Musk Şimdi de eski sevgilisinin sosyal medya hesabını kapattı.

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan Twitter’ı satın almıştı. Elon Musk, Satışın gerçekleşmesinin hemen ardından birçok üst düzey çalışanı işten çıkarmış ve kendisini Twitter CEO’su olarak atamıştı. Milyarder iş insanı daha sonra yaptığı açıklamada ise artık mavi tık için aylık ücret alınacağını duyurmuştu. Bu tartışmalar devam ederken Elon Musk’tan dünyayı şaşkına çeviren bir hamle daha geldi.

Twitter’ın yeni sahibi elenmask eski sevgilisi Amber Heard’ün Twitter hesabını kapattı. Artık  ‘RealAmberHeard’ kullanıcı adlı profil Twitter’da yok.

ESKİ SEVGİLİSİNİN SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI

Twitter’ı satın alan Elon Musk ilginç haberlerle Gündem olmaya devam ediyor. Bir yandan mavi tık ücrete tartışmaları devam ederken bir yandan ünlü iş insanından sansasyon yaratacak bir hamle geldi. Elon Mask eski sevgilisi Amber Heard’ün sosyal medya hesabını kapattı. Kullanıcılar Twitter’da  ‘RealAmberHeard’ adını aradıklarında profile ulaşamadı.

GERÇEKTEN AŞIKTIM DEMİŞTİ

2013 yılında Heard’ün Rol aldığı bir filmin setinde tanışan ikili 2016 yılının sonlarına doğru aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak çiftin ilişkisi 1 yıl devam etti ve sonrasında ayrılık geldi. Ayrılığın ardından açıklama yapan Elon Musk, “Gerçekten aşıktım ve kalbimi çok acıttı” demişti.

Başa dön tuşu