GÜNDEM

Emekli, asgari ücretli, memur herkes alacak! Düşük faizli kredi kampanyası o bankada başladı!

Düşük faizli kredi bekleyen milyonlara duyuru geldi. Emekli, asgari ücretli, memur, herkes alacak. Maaş bordrosu olan hemen başvuru yapsın, ilk kez bu kadar düştü.

Acil Nakit paraya ihtiyacı olan milyonlar için duyuru geldi. Düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. O banka, sadece maaş bordrosu ile gidenlere 100.000 TL’ye Varan düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Kefil ya da şart istenmiyor sadece çalışıyor olmanız yeterli. Yani Asgari ücretli, memur ve emekliler bu Kredi kampanyasından yararlanabiliyor.  Başvuru yapmak isteyenler için kampanyanın son tarihi de belli oldu. Eylül ayı sonuna kadar başvuru yapanlar anında kredi kampanyasından faydalanabilecek. Bireysel İhtiyaç kredisinde faiz oranları düşürülürken aynı zamanda taşıt kredisi ve konut kredisinde de kampanyalar sürüyor.

Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine düşük faizli kredi imkanları sağlamaya devam ediyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 24 ay vadeli 100 bin TL’ye kadar düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisi kullandırılacağı bildirildi. Kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların Eylül ayının sonuna kadar başvuru süresi bulunuyor. Ziraat Bankası’nın düşük faizli kredi kampanyası Eylül sonunda sona erecek. O sebeple başvuru yapmak isteyenler elini çabuk tutsun. Ziraat Bankası faiz oranları ne kadar? 100.000 TL ye ne kadar faiz ödeyeceksiniz? Ziraat Bankası düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizin devamında…

3 ÖDEME ERTELEMELİ 24 AY VADELİ KREDİ

Ziraat Bankası’ndan milyonlarca acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaş için önemli duyuru geldi. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada 3 ay ödeme ertelemeli ve 24 ay vadeli kredi verileceği bildirildi. 100.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredi için faiz oranı ise 1.69 olarak belirlendi. Yani şu anda bankalar arasında en düşük faizi veren Ziraat Bankası nakit ihtiyaçlarını gidermek için hazır.

BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI

Ziraat Bankası düşük faizli kredi kampanyası için başvuru şartları da belli oldu. Kampanyadan faydalanmak isteyenler gelir belgesine sahip olmalı, 18 yaşından büyük olmalı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalı ve kredi notu 1200 puan üstünde olmalı. Bu şartlara uygun olan herkes başvuru yapması halinde Ziraat Bankası’ndan acil nakit kredi kullanma şansına sahip olacak.

BAŞVURU KANALLARI DUYURULDU

Ziraat Bankası’nın acil nakit kredi kampanyasına başvuru yapmak isteyenler Ziraat Bankası şubelerine gidebilir. Aynı zamanda Ziraat mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapmak mümkün nokta ön onay alanlar banka tarafından Talep edilen evrakları şubeye teslim etmek zorunda.

TAŞIT VE KONUT KREDİSİNDE DE KAMPANYA VAR

Ziraat Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarının yanında konut ve taşıt kredisinde de kampanya yapıyor. Otomobil almak ya da ev almak isteyenler Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret ederek bu kampanyalara da göz atabilir. Ziraat Bankası’nın konut ve taşıt kredisi kampanyalarında faiz oranları yüzde 1.49 ile 1.79 arasında değişiyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek konut ve taşıt kredisi kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir.

Başa dön tuşu