GÜNDEM

Emekli Promosyon Kampanyaları Yenilendi! 2 banka farkını ortaya koydu

Emekli Promosyon Kampanyaları Yenilendi. Yapı Kredi ve ING Bankasının Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar, Kaç TL?

Bankaların promosyon yarışı Eylül ayında da devam ediyor. Bankalar emekli promosyon kampanyalarını yeniledi. ING Bankası da kampanyayı yenileyen bankalar arasında yer alırken Yapı Kredi Bankasının emekli promosyon ödemesi merak konusu oldu. İşte detaylar…

Son zamanlarda bankaların emekli promosyon ödemeleri yarışı tüm hızı ile devam ediyor. 2022 yılında hem emekli hem de memur maaşlarına zam yapılmasının ardından bankaların emekli promosyon ödemeleri merak konusu oldu. 31 Ağustos 2022 tarihinde birçok bankanın emekli promosyon ödeme kampanyası bitmişti. Ancak eylül ayında bazı bankalar emekli promosyon ödemesi açısından kampanyaları yeniledi. Bu kapsamda ING bankası da promosyon ödemesi kampanyasını yenileyen bankalar arasına yer aldı. Aynı zamanda Yapı Kredi Bankasının promosyon ödemesi de merak konusu oldu.

Emekli Promosyon Kampanyaları Yenilendi!

Temmuz 2022 tarihinde emekli ve emekli maaşlarına yapılan zamların ardından gözler bankaların emekli promosyon ödemelerine çevrilmişti. Bu doğrultuda kendi müşterilerini rakip bankalara kaptırmak istemeyen bankalar çeşitli fırsatlar sunmaya başladı. Ancak 31 Ağustos 2022 tarihinde birçok bankanın kampanyası bitmişti. Biten kampanyaların ardından emekli promosyon ödemeleri açısından kampanyaların yenilenip yenilenmeyeceği de merak konusu oldu.

Bankaların birbirileri ile girdiği emekli promosyon yarışında hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yaptığı ve en yüksek hangi bankanın ödeme yaptığı merak konusu oldu. Milyonlarca emekli bu süreci yakından takip etmeye devam ediyor. Emekli maaşını taşımak isteyen vatandaşlar bankaların önünde uzun kuyruklar oluştu. 31 Ağustos günü birçok bankanın başvuru tarihi biterken bazıları da bu tarihi uzattı. Dolayısı ile kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların belirtilen tarihler arasında başvuruyu gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi ve ING Bankasının Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar, Kaç TL?

Son zamanlarda bankaların birbirleri ile girdiği promosyon ödemeleri yarışında bazı güncellemeler yapıldı. 31 Ağustos 2022 tarihinde biten başvuru tarihleri bazı bankalarda uzatıldı. Bu kapsamda ING bankası da başvuru tarihlerini uzattı. Öte taraftan yapılan güncellemeler ile birlikte emekli promosyon ödemeleri 10 bin TL’ nin üzerine çıktı.

Milyonlarca SSK ve Bağ- Kur emeklisi bankaların promosyon ödemesi kampanyalarını yakından takip ediyor. Bazı bankalar biten başvuru tarihlerini 30 Eylül 2022 tarihine kadar uzattı. Bu bankalar arasında yer alan ING bankası hem kampanya süresini hem de tutarda değişiklik yaptı. Bu kapsamda emekli maaşını ING bankasına taşımak isteyen emekliler güncellenen promosyon tutarını merak edip araştırmaya başladı.

Bir çok banka emekli promosyon ödeme tarihlerini 30 Eylül 2022 tarihine kadar uzattı. Öncesinde emekli promosyonu almış ancak taahhüt süresini bitirmemiş vatandaşlar da banka değişikliği yaparak bu yüksek promosyon ödemesinden faydalanabilir. ING bankasında değişen promosyon miktarına baktığımız zaman maaş miktarına göre ek şartsız 7. 000 TL’ye kadar nakit promosyon imkanından faydalanabiliyor. Öte taraftan emekli yakınını getirenlere de kişi başına da 250 TL en fazla beş arkadaşını getirmek şartı ile toplamda 1 250 TL’ye kadar ek promosyon fırsatlarından yararlanılabiliyor.
Değişiklikler doğrultusunda ING’ de emekliler toplamda 8 250 TL’ye kadar promosyon kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanyadan 31 Ağustos- 30 Eylül 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler yararlanıyor.

Yapı Kredi bankasına baktığımız zaman ise 2 Ağustos- 30 Eylül 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığı 3 yıl bu bankadan alma taahhüdü ile 7. 500 TL’ ye kadar nakit promosyon imkanından faydalanabilecek. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda 100 TL ek nakit ödül müşteriye verilir.

Başa dön tuşu