GÜNDEM

Emeklilere büyük sürpriz! 30 bin TL promosyon ödemesi duyurusu

Emeklilere güzel haber geldi. Emekli vatandaşlara 30 bin TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Yapı Kredi Bankası aldığı kararla çalışanlara yönelik, promosyon olarak 35 bin TL vereceğini duyurdu. Promosyon almaya hak kazananların hesabına bu miktar 30 Eylül tarihinde geçecek.

Ağustos ayından beri, bankaların yaptığı promosyon yarışı son hız devam ediyor. Özel bankaların vermeyi taahhüt ettiği tutarlar, kamu bankalarının vereceği tutarları geride bırakıyor. Eylül ayı itibarıyla birçok banka promosyon verme konusunda geri adım atmış olsalar da Yapı Kredi bankası promosyon verme konusunda hız kesmiyor. Yapı Kredi Bankası, eylül ayı için çalışanlara yönelik yeni bir promosyon uygulaması hazırladığını duyurdu. En yüksek promosyon veren banka olma konusunda istikrarlı bir şekilde davranan Yapı Kredi, 35.000 lira promosyon vermeye karar verdi. Eylül ayının sonuna kadar, tek seferde çalışanların hesabına yatacak.

EN YÜKSEK EMEKLİ PROMOSYONU VEREN BANKA OLDU

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi olan vatandaşlar için ağustos ayı emekli promosyonu taşıma ayı olduğu için özel bankalar arasında kıyasıya bir rekabet oluyor. Bunun yanı sıra kamu bankaları olan Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank birçok müşteri kaybına uğradığını açıklıyor. Emekli olan vatandaşlara özel bankalar, binlerce lira nakit promosyon ödemesi yaparken, kamu bankaları ise 750 liradan fazla promosyon ödemesi yapmıyor. Özel bankalardan emekli olan vatandaşlara en yüksek promosyon ödemesini yapan 7.500 lira ile Yapı Kredi Bankası oluyor. Yapı Kredi Bankası yaptığı yeni bir açıklamayla, maaş promosyon miktarını 35.000 lira olarak yükselttiğini açıkladı.

YÜKSEK EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Yapı Kredi Bankası yüksek emekli promosyon ödemelerini yapmasının ardından, çalışanlara verilecek maaş promosyonunu da yükselttiğini açıkladı. Banka, 35.000 TL tutarını eylül ayı içerisinde çalışanlara maaş promosyonu olarak ödeme yapacağını belirtti. Yapı Kredi Bankasının bir kamu kurumu ile anlaşma yaptığı açıklanırken, tek seferde 35.000 TL çalışanların hesabına yatıracağını söylendi. Yapılacak olan ödemeler 30 Eylül tarihinden itibaren çalışanların hesabına yatırılacak.

BU KİŞİLER ALABİLECEK

Çalışan kişilere yapılacak olan promosyon ödemesine zam yapıldığını açıklayan Yapı Kredi Bankası, anlaşma yaptığı firmayı da kamuoyuna duyurdu. Allianz Türkiye yaptığı anlaşmayla birlikte, firma çalışanlarına, 35.000 lira nakit promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi. Bankanın 3 sene için vereceği promosyon miktarı artarken, aynı zamanda özel sektör çalışanlarına ilk kez böyle bir kampanya yapıldığı söylendi. Allianz Sigorta çalışanlarına gerekli bilgilendirme yapıldı ve konuyla ilgili meraklar giderildi. Yapılan bilgilendirmede Allianz Türkiye olarak zor koşullarda mücadelede edip çalışan vatandaşlar için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını, çalışanların maaş hesaplarının bulunduğu banka ile 3 senelik promosyon anlaşması yaparak önemli tutarlar elde ettikleri belirtildi. Söz konusu kampanya kapsamından yararlanacak kişilerin hesabına 30 Eylül itibarıyla eşit olarak 3 senelik dönemde 35 bin lira yatırılacak.

Başa dön tuşu