GÜNDEM

Emeklileri çıldırtacak karşılıksız ödeme! 8 bin TL nakit para koşulsuz şartsız hesaba geçecek

Emekliye yeni promosyon teklifi. 3 yıl maaş alma sözü veren emekliye 8000 TL karşılıksız ödeme yapılacak. Başvuru tarihleri belli oldu. Bitmeden başvuran ödemeyi kapar.

Emeklileri çıldırtacak karşılıksız ödeme! 8 bin TL nakit para koşulsuz şartsız hesaba geçecek. Emekliye son dakika ödeme müjdesi geldi. bankalar arasında promosyon rekabeti giderek artarken 3 yıl maaş alma sözü veren emekliye binlerce lira ödeme yapılacağı duyuruldu. Üstelik SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi olmak fark etmiyor. Ancak başvuru süresi var. Yani başvuru tarihleri içerisinde maaşınızı taşımanız ve 3 yıllık taahhüt sözleşmesini imzalamanız gerekiyor. Onay alan emeklilerin parası 3 gün içinde hesaplarına yatıyor.

Emekli maaşlarına Temmuz ayında yapılan zamların ardından bankalar adeta emeklilere karşılıksız para ödemek için sıraya girmiş durumda. SSK, BAĞ-KUR memur emeklisi fark etmeden tüm emekliler ödeme alıyor. Bankalar, Şartları yerine getiren emeklilere binlerce lira Ödeme yapacak. Son duyuru ise TEB’den geldi. Temmuz ayından bu yana emekliye yüklü ödemeler yapan Türkiye Ekonomi Bankası, Kasım ayında da promosyon teklifine açıkladı. Maaşını taşıyarak TEB müşterisi olan ve 3 yıl kalma taahhüdü veren emekliler 8000 TL ödeme alabilecek. Ödemeler sözleşme imzalandıktan 3 gün sonra hesaba yatacak.

KASIM SONUNA KADAR MUTLAKA BAŞVURU YAPIN

TEB’den milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren ödeme duyurusu geldi. bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, emekliye nakit 8000 TL promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Ayrıca yakınını bankaya getiren emekliler için ek ödeme fırsatı da var. TEB’in internet sitesinden yapılan açıklamada Şu ifadeler kullanıldı; “Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza ilk kez taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül kazanabiliyor.”

3 GÜN İÇİNDE HESAPLARA GEÇİYOR

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılan açıklamada emekli maaş promosyonu kampanyasının 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren yenilendiği duyuruldu. Buna göre 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapan ve 36 aylık daha öğüt Nağme imzalayan emeklilere 8000 TL ödeme yapılacak ve ek olarak da 500 TL’ye varan nakit ödeme fırsatı verilecek. Ancak Türkiye Ekonomi Bankası’nın ek şartları da bulunuyor. Emekli promosyon fırsatından faydalanmak isteyen emeklilerin mutlaka 2 adet otomatik ödeme talimatı vermesi gerekiyor. Ayrıca bu faturalardan birinin elektrik faturası olması da zorunlu. Başvuru yapan ve onay alan emekliler 3 gün içinde ATM’den hesaplarından Parayı alabilecek.

Başa dön tuşu