GÜNDEM

Emekliye 40 bin TL ödeme veriliyor! SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi fark etmiyor, düşük faizli almak isteyen acele etsin

Acil nakit ihtiyacı olan emekliye 40.000 TL ödeme var! SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi fark etmiyor, düşük faizli kredi anında hesaba yatıyor.

Acil nakit ihtiyacı olan tüm emekliler için az önce duyuru geldi. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi emekliler maaşlarını aldıkları bankadan anında düşük faizli kredi kullanabiliyor. 40 bin TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için hiç düşünmeden kamu bankalarına başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, VakıfBank, Halkbank özellikle emekli maaş promosyonu konusunda yaşadıkları müşteri kaybını düşük faizli kredi ile telafi etmek istiyor. Sadece ihtiyaç kredisi değil aynı zamanda kamu bankalarından emekli vatandaşlara taşıt ve konut kredisi imkanı da veriliyor. Peki kamu bankaları düşük faizli kredi kampanyası ne zamana kadar sürecek? Başvuru şartları neler?

Devlet bankaları emekli vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına derman olmaya devam ediyor. Özellikle Maaş promosyonu konusunda emeklilerin kırgın olduğu devlet bankaları söz konusu Kredi olduğunda kesenin ağzını sonuna kadar açıyor. Ziraat Bankası virgülü Vakıfbank ve Halkbank başvuru yapan emekliler için tam 40 bin TL’ye Varan düşük faizli kredi seçenekleri sunuyor. 36 ay vadeli olarak verilen düşük faizli kredi kampanyasında bankalar özel ödeme koşulları da sağlıyor. Dilerseniz ödeme ertelemeli dönemi kullanarak vade sayısını daha da uzatabilirsiniz. Peki kamu bankaları düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? Düşük faizli kredi başvuru şartları neler?

40.000 TL BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİYOR

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank, Acil nakit ihtiyacı olan emekliler için 40 bin TL’ye Varan bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Düşük faizli nakit kredi kampanyasında emekliler için 36 ay vade seçenekleri sunuluyor. Eğer ödemeyi ertelemek isterseniz 3 ay ödeme erteleme şansınız da bulunuyor. Düşük faizli kredi kampanyasında emekliler için kredi notu oldukça önemli nokta kredi puanı başvuru şartlarına uygun olan emekliler anında şubelerden başvuru yapabiliyor.

AYNI GÜN İÇİNDE ONAY VERİLİYOR

Eğer emekli maaşımızı kamu bankalarından alıyorsanız aynı gün içinde onay alma ihtimaliniz son derece yüksek. Üstelik onaydan hemen sonra başvuru yaptığınız Kredi tutarını ATM’den bankamatik kartınız da hemen çekebilirsiniz. Emekliye düşük faizli kredi veren kamu bankaları başvuru şartı olarak da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayı, emekli olmayı, Kredi puanımızın 1200 ve üstü olmasını istiyor. Bu şartları yerine getiren SSK, Bağkur ve memur emeklisi fark etmeden herkes başvuru yapabiliyor. Ayrıca kamu bankalarından maaş alan dul ve yetimler de bu imkandan yararlanabiliyor. Emekliler için geçerli olan başvuru şartları dul ve yetim aylığı alanlar için de geçerli.

MOBİL BANKACILIK VE İNTERNET BANKACILIĞINDAN DA BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Kamu bankalarının emekli kredisi kampanyalarına banka şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi hizmetler üzerinden de başvuru yapma şansına sahipsiniz. Yukarıdaki koşulları yerine getiriyorsunuz hiç düşünmeden en cazip faiz oranları ile kredi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu