GÜNDEM

Emekliye para yağacak! O banka bu sabah duyurdu, hemen başvuru yapan SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine 7 bin 500 TL ödenecek

Emekliyi paraya boğacak banka belli oldu. Hemen başvuru yapan 7 bin 500 TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para alacak. Başvuru tarihlerini kaçırmayın.

Emekliye para yağacak! O banka bu sabah duyurdu, hemen başvuru yapan SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine 7 bin 500 TL ödenecek. Emekliye son dakika duyurusu geldi. kasım ayı ile birlikte yeniden düzenlenen promosyon ödemelerinde artık son viraja girildi. Emekliler bu kampanyayı sakın kaçırmasın. Çünkü o banka emekli resmen paraya boğacak. Fakat başvuru süresi var. Yani belirlenen süre içinde başvuru yapanlar ödemeden yararlanabilecek. Emekliyi İhya edecek kampanyanın detayları haberimizde…

Emeklinin maaş promosyonu araştırmaları devam ederken bankalar da Kasım ayında yarışını sürdürüyor. SGK tarafından kasım ayı için 19 banka ile yeni sözleşme imzalandı. Böylece emekliye ödenen Maaş promosyonu da değişti. başvuru yapan emekliler binlerce liralık promosyon fırsatından faydalanacak. Özellikle bazı bankaların promosyonu rakamlarının geri çektiği Şu günlerde O bankanın yaptığı açıklama emekliyi resmen İhya edecek. Yapılan yeni duyuruya göre Emeklilerin hemen başvuru yapması halinde alacakları rakam 7500 TL oldu. Peki hangi banka en yüksek promosyon ücretini ödüyor? Emekliye promosyon veren bankalar ve başvuru şartları haberimizde…

KASIM AYINDA PROMOSYON ÖDEMELERİNE ZAM GELDİ

Emekli promosyon ödemeleri kasım ayı itibariyle SGK ve bankalar arasında yapılan yeni sözleşme gereğince artış gösterdi. Şu anda en düşük 5000 TL ödeme yapılıyor. Ancak sosyal güvenlik kurumunun protokolünde taban ücret maaşa göre belirlendi. Yani kamu bankaları Yapılan bu anlaşmalar doğrultusunda 3000 TL ile 15.000 TL arasında Maaş promosyonu veriyor. özel bankalarda ise promosyon rakamı 7 bin 500 liraya kadar artıyor.

15 BANKA PROMOSYON RAKAMLARINI GÜNCELLEDİ

SGK ile yapılan protokol sonrasında bazı bankalar promosyon rakamlarını güncelleyerek yükseltmeyi tercih ederken bazı bankalar ise sabit tuttu. Kasım ayı itibariyle Türkiye Finans rekor ödeme yapmaya hazırlanıyor. 10.000 TL Maaş promosyonu ödeyecek olan Türkiye Finans, alt limit olarak ise 7500 TL’yi belirledi. Yani emekli maaşına göre Türkiye Finans’ın yapacağı maaş promosyon ödemesi 7500 TL ile 10 bin lira arasında değişecek.

SON BAŞVURU TARİHİNİ KAÇIRMAYIN

Emeklileri Kasım ayında paraya bu olmaya hazırlanan Türkiye Finans’tan son tarih uyarısı da geldi. Türkiye Finans maaş promosyon ödemeleri Kasım ayında sona erecek. O sebeple emeklilerin başvuru tarihleri içinde başvuru işlemlerini yapmaları gerekiyor. Türkiye Finans’tan yapılan açıklamada Şu ifadeler kullanıldı; “9 Kasım 2022 tarihine kadar maaşınızı Türkiye Finans’a taşıyın, 7.500 TL’ye varan nakit promosyonun yanı sıra Türkiye Finans’a davet ettiğiniz her bir emekli yakınınız için 250 TL, toplamda 2.500 TL nakit ödül fırsatından yararlanın. Emekliliğin tadını çıkarmanız için hepinizi 9 Kasım 2022 tarihine kadar, iki faturanız ile birlikte en yakın Türkiye Finans şubesine bekliyoruz.”

Yani 9 Kasım 2022 tarihine kadar Türkiye Finans’ın kampanyasına başvuru yapmanız gerekiyor. emekliler bu tarih aralığında maaşlarını taşımaları durumunda kasım ayı sonuna kadar hak ettikleri promosyon fırsatını alacaklar. Ayrıca Türkiye Finans’ın nakit ödül kampanyasına katılmaya da ortak.

Başa dön tuşu