SEYHAN

‘En iyi arkadaşım’ oyunu Adana Seyhan’da sergilendi

Adana Seyhan Belediyesi şehir Tiyatrosu’nda  ‘En İyi Arkadaşım’ Oyunun prömiyeri yapıldı. Müzikli, danslı, çocuk oyununu izlemeye Seyhan belediye başkanı Ali Akif Kemal Akay da geldi.

Adana Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yeni oyunu  ‘En İyi Arkadaşım’ Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen prömiyerle çocukların beğenisine sunuldu. Müzikli ve danslı olan çocuk oyununda aynı zamanda çocuklara mesajlarda verildi. Hayvan sevgisi ve arkadaşların öneminin anlatıldığı çocuk oyununda çocuklara oldukça eğlenceli anlar yaşadı. Oyunun prömiyerine Seyhan belediye başkanı Ali Kemal Akay ve çocuklar katıldı.

Ali Darbaş’ın yazıp yönettiği, Tamer Gözüdeli’nin genel sanat yönetmenliğini üstlendiği, Neslihan Sönmez’in yönetmen yardımcısı olduğu oyunun oyuncuları ise Süleyman Söylemez, Neslihan Sönmez, Buket Elik ve Hazal İstimoğlu oldu.

Kasım ayından itibaren her pazar Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde saat 13.00’te ücretsiz olarak sergilenecek olan oyunu çocuklar velileri ile birlikte izleyebilecek.

Başa dön tuşu