GÜNDEM

En ucuz Ayçiçek yağı fiyatlarını arayanlara müjde! 5 L Ayçiçek yağında 55 TL birden indirim yapıldı, görenlerin gözleri fal taşı gibi açıldı

Ayçiçek yağı fiyatlarında indirim takip eden vatandaşlara müjde! 5 litre Ayçiçek yağı indirimi başladı. ayçiçek yağı fiyatları 55 lira birden geriledi. İşte en ucuz Ayçiçek yağı satışı yapan o market…

Ayçiçek yağı fiyatları geçtiğimiz yıldan bu yana fahiş düzeyde artmaya devam ediyor. Fiyatları her geçen gün zam gelmeye devam ederken ucuz Ayçiçek yağı almak isteyen vatandaşlar da Market zincirlerinin indirimlerini yakından takip ediyor. Ayçiçek yağı indirimi bekleyenler için güzel haber geldi. Ayçiçek yağı fiyatları 100 liranın altına kadar geriledi. 5 litre Ayçiçek yağına o markette 55 TL birden indirim yapıldı. Ancak ürünler stoklarla sınırlı yani yetişen alacak. İndirimden faydalanmak isteyenler bu habere mutlaka baksın.

En ucuz Ayçiçek yağı fiyatlarını arayanlara müjde! 5 L Ayçiçek yağında 55 TL birden indirim yapıldı, görenlerin gözleri fal taşı gibi açıldı. Türkiye’de gıda fiyatları enflasyon ve dolar kuruna paralel olarak artmaya devam ediyor. Bu durumda vatandaşlar marketlerin kampanyalarını yakından takip ediyor ucuza alışveriş yapabilmek için indirimli Ayçiçek yağı fırsatlarını araştırıyor. Her gün olduğu gibi bugün de en ucuz Ayçiçek yağı hangi markette sorusuna yanıt aranıyor. Nihayet beklenen açıklama geldi. Zincir marketler peş peşe duyuru yayınlayarak Ayçiçek yağı fiyatlarındaki indirimlerini bildirdi. Zincir marketlerden yapılan duyuruya göre 5 litre Ayçiçek yağı fiyatı 100 liranın altına geriledi. Ancak ucuz Ayçiçek yağı alabilmek için o bankamatik kartına sahip olmak gerekiyor.

AYÇİÇEK YAĞI FİYATINI GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMAYACAK

Ayçiçek yağı fiyatlarında beklenen indirim başladı. Uzun süre sonra Ayçiçek yağı fiyatı ilk kez bu kadar düştü. Migros Sanal Market son dakika duyurusu yaparak vatandaşların yapacakları alışverişe göre Ayçiçek yağı fiyatlarında 55 TL indirim uygulayacağını bildirdi. Migros’un Ayçiçek yağı indiriminden faydalanmanın bazı şartları bulunuyor Ve ürünlerde stoklarla sınırlı.

AYÇİÇEK YAĞI FİYATINDA 55 TL İNDİRİM

Migros Ayçiçek yağı indirimi Az önce duyuruldu. 30 Ekim tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında indirimlerden faydalanmak isteyenlerin VakıfBank bankamatik ve kredi kartına sahip olmaları gerekiyor. Migros Sanal Market üzerinden kredi kartı ile yapılacak olan alışverişlerde 5 litre Ayçiçek yağı fiyatı 55 TL indirimli olarak sunulacak. Kampanya stoklarla sınırlı olurken 155 TL’lik Ayçiçek yağının fiyatı bu indirimle birlikte 55 TL’ye düşeceği öğrenildi.

22 EKİM MİGROS GÜNCEL AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

Migros 22 Ekim 2022 güncel Ayçiçek yağı fiyatları ise şu şekilde oldu;

Migros Ayçiçek Yağı 5 litre:152,50 TL

Orkide Ayçiçek Yağı 4 litre:157,50 TL

Yudum Ayçiçek Yağı 4 litre:163,90 TL

Kırlangıç Ayçiçek Yağı 4 litre:144,90 TL

Turna Ayçiçek Yağı 4 litre:134,90 TL

Emek Ayçiçek Yağı 5 litre:163,90 TL

Başa dön tuşu