GÜNDEM

Esenler’de çiğ köfteci 14 yaşındaki kızı taciz etti iddiası ortalığı karıştırdı! Mahalleli dükkanını bastı

İstanbul Esenler’de bir çiğ köftecinin 14 yaşındaki bir kızı taciz ettiği iddiası ortalığı karıştırdı. 14 yaşındaki kızın önce bacağına dokunduğu daha sonra öptüğü iddiası mahalleliyi ayağa kaldırdı. Olayı duyanlar çiğ köfte dükkanının önüne geldi ve ellerindeki sandalyeleri dükkanın camına fırlatarak olaya tepki gösterdi.

Çiğ köfte almak için mahalledeki çiğ köfteci dükkanına giren 14 yaşındaki E.D.’nin 48 yaşındaki C.A.’nın tacizine uğradığı iddia edildi. İddiaya göre C.A.’nın önce bacağına dokunması ardından da öpmesi ile kendisini dışarı atan E.D., yaşadığı olayı annesine anlattı. Annenin polis şikayeti sonrasında olay yerine gelen polis ekipleri C.A.’yı gözaltına aldı.

ESENLER’DE MAHALLELİYİ AYAĞA KALDIRAN TACİZ İDDİASI

Olay, İstanbul Esenler’de meydana geldi. 14 yaşındaki E.D., çiğ köfte almak için girdiği dükkanda tacize uğradığını iddia etti. İddiaya göre, çiğ köfte almak için 48 yaşındaki C.A.’nın dükkanına giren E.D., kendisine yaklaşan ve önce bacağına dokunan ardından da öpen dükkan sahibinin bu hareketi sonrasında büyük bir korkuyla kendisini dışarı attı.

ANNE ŞİKAYETÇİ OLDU

Çiğ köfte dükkanında yaşadığı olayı annesine anlatmasıyla anne hemen polise giderek şikayetçi oldu. Olay yerine gelen polis ekipleri ise iddiaların odağındaki çiğ köfteci C.A.’yı gözaltına alarak ifade için karakola götürdü.

MAHALLELİ DÜKKANI BASTI

Olayın kısa sürede duyulmasının ardından mahalleli çiğ köfte dükkanının önüne geldi ve sandalyelerle dükkanın camlarını kırmaya çalıştı. Mahalle sakinlerinin öfkesi ve tüm yaşananlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Başa dön tuşu