GÜNDEM

Esenyurt’ta taksici kadın müşterisini yolun ortasında dövdü

İstanbul Esenyurt’ta bir taksi şoförünün tartıştığı kadın müşterisini yolun ortasında feci şekilde dövdüğü anlar kameralara yansıdı. Yolun üzerinde araçtan indirdiği kadın müşterisini darp etmeye başlayan taksi şoförüne diğer araç sürücüleri müdahale etti. Çevredekilerin cep telefonu kameralarına yansıyan şiddet görüntüleri sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Sabah saatlerinde Esenyurt ilçesinde taksi sürücüsü ile kadın müşteri arasında tartışma yaşandı. Araç içerisinde tartıştığı kadın müşterisini yol üzerinde araçtan indiren ve darp etmeye başlayan taksicinin kadının saçını tutarak vurmaya başladığı görüldü. Olay anı cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

TAKSİCİ KADIN MÜŞTERİSİNİ FECİ ŞEKİLDE DÖVDÜ

Olay, Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yaşandı. İddiaya göre, araç içerisinde kadın müşterisi ile tartışma yaşayan taksi şoförü yol üzerinde aracını durdurdu ve araçtan indirdiği kadını darp etmeye başladı. Kadının saçını tutan ve vurmaya başlayan taksi şoförünü diğer araç sürücüleri ve olay anında yoldan geçen sağlık görevlileri güçlükle durdurabildi.

ELİNDEN ZOR ALDILAR

Kadının saçını tutan ve peş peşe vurmaya devam eden taksicinin öfkeden gözü dönerken bu anlarda diğer araç sürücüleri ve olay esnasında yoldan geçen sağlık görevlileri kadını şoförün elinden zor aldı. Taksici ve kadın müşteri arasında yaşanan olayın nedeni henüz bilinmezken şiddet anları çevredekilerin cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı. Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde taksi şoförünün araçtan inerek kadın müşterinin önce saçını çekmeye başladığı ve ardından da kadını darp ettiği görülüyor.

Başa dön tuşu